Bisongras is een plant die inheems is in Europa, Azië en Noord-Amerika. Dit aromatische gras uit koude, vochtige gebieden groeit aan het einde van de zomer en kan tot 60 cm hoog worden. De naam komt van het Griekse 'hieros' wat heilig betekent en 'chloe' wat gras betekent, en de plant is lange tijd verbonden geweest met religieuze praktijken, zowel in Noord-Amerika waar het als wierook werd verbrand als in Europa waar het op de grond bij de ingang van kerken werd gegooid. Dankzij de delicate, vanilleachtige geur wordt het tegenwoordig veel gebruikt als geurige basis in snoep en parfums. In de geneeskunde wordt het vaak gebruikt om hoest en keelpijn te behandelen.
Voordelen huidverzorging
In cosmetica heeft bisongras-extract energieke eigenschappen die bijzonder goed zijn aangepast aan de specifieke behoeften van de huid van mannen. Bisongras-extract helpt de celzuurstofvoorziening te verbeteren, wat een energieke werking op de cel geeft.
Een verantwoorde sourcing
Het beschermen van de bodem en biodiversiteit is een langdurige verbintenis bij Clarins. Daarom hebben we altijd prioriteit gegeven aan plantaardige actieve ingrediënten die afkomstig zijn van biologische landbouw, geteeld met duurzame landbouwmethoden die de natuur en de gezondheid van de bodem respecteren. Dit is het geval voor ons organische bisongras dat in Frankrijk wordt geteeld.
Ontdek de voordelen in ...
ClarinsMen Energizing Gel 50 ml Was price € 62,00 Dit is nu de prijs € 46,50 Gaf een score van 4.75 van de 5 sterren
-25%
ClarinsMen Energizing Gel
50 ml
Was price € 62,00
€ 62,00
Dit is nu de prijs € 46,50
€ 46,50
(€ 930,00/1L)
De hydraterende gel speciaal ontworpen om de mannenhuid nieuwe energie te geven. Voor een verkwikte en verstevigde huid.
ClarinsMen Super Moisture Balm 50 ml Was price € 50,50 Dit is nu de prijs € 37,87 Gaf een score van 4.8621 van de 5 sterren
-25%
ClarinsMen Super Moisture Balm
50 ml
Was price € 50,50
€ 50,50
Dit is nu de prijs € 37,87
€ 37,87
(€ 757,40/1L)
Geweldige hydratatie en comfortabele verzorging.
ClarinsMen Exfoliating Cleanser 125 ml Was price € 34,50 Dit is nu de prijs € 25,87 Gaf een score van 4.75 van de 5 sterren
-25%
ClarinsMen Exfoliating Cleanser
125 ml
Was price € 34,50
€ 34,50
Dit is nu de prijs € 25,87
€ 25,87
(€ 206,96/1L)
Scrubt, reinigt
ClarinsMen Gel Super Hydratant 50 ml Was price € 50,50 Dit is nu de prijs € 37,87 Gaf een score van 4.8125 van de 5 sterren
-25%
ClarinsMen Gel Super Hydratant
50 ml
Was price € 50,50
€ 50,50
Dit is nu de prijs € 37,87
€ 37,87
(€ 757,40/1L)
Intense hydratatie en frisheid.
Men After Shave Soothing Toner 2025 100 ml Was price € 44,00 Dit is nu de prijs € 33,00 Gaf een score van 3 van de 5 sterren