• Doorgaan naar inhoud
  • Ga naar de voettekst
Beauty Days | 25% korting op de hele website en 20% korting op het Precious assortiment! Shop nu
NIEUW DOUBLE SERUM EYE | De meest complete oogverzorging* heeft een hele nieuwe formule.
Nieuwe haarcollectie | Ontdek de ideale routine voor gezond en prachtig haar.
Zoekgeschiedenis
Clarins
Talen nl
Nederlands
français
Hamburgermenu
  • Nieuw
  • Verzorging
  • Lichaam en Haar
  • Make-Up
  • Geschenken
  • Aanbiedingen
  • Onze kernwaarden
  • Diensten
  • Spa-Expert
  1. Home
  2. Lichaam en Haar

Lichaam en Haar

(53)
Roll-On Deodorant 50 ml Was price € 29,50 Dit is nu de prijs € 22,12

-25%

Roll-On Deodorant Roll-On Deodorant
Roll-On Deodorant
50 ml

Was price € 29,50

€ 29,50

Dit is nu de prijs € 22,12

€ 22,12
(€ 442,40/1L)

Anti-transpirante deodorant met langdurige werking

Moisture-Rich Body Lotion 2 Maten Was price € 50,00 Dit is nu de prijs € 37,50 Gaf een score van 4.7225 van de 5 sterren

-25%

Moisture-Rich Body Lotion
Moisture-Rich Body Lotion
2 Maten

Vanaf

Was price € 50,00

€ 50,00

Dit is nu de prijs € 37,50

€ 37,50
(€ 187,50/1L)

De ideale body lotion om de zeer droge huid intens te hydrateren.

Body-Smoothing Moisture Milk 400 ml Was price € 43,00 Dit is nu de prijs € 32,25 Gaf een score van 4.708 van de 5 sterren

-25%

Body-Smoothing Moisture Milk Body-Smoothing Moisture Milk
Body-Smoothing Moisture Milk
400 ml

Was price € 43,00

€ 43,00

Dit is nu de prijs € 32,25

€ 32,25
(€ 80,63/1L)

Hydraterende bodymilk die de huid dag na dag voedt.

Eau de Soins - Eau Dynamisante 2 Maten Was price € 65,00 Dit is nu de prijs € 48,75 Gaf een score van 4.6667 van de 5 sterren

-25%

Eau de Soins - Eau Dynamisante Eau de Soins - Eau Dynamisante
Eau de Soins - Eau Dynamisante
2 Maten

Vanaf

Was price € 65,00

€ 65,00

Dit is nu de prijs € 48,75

€ 48,75
(€ 487,50/1L)

L'Eau de Soins Dynamisante, doordrenkt met een verkwikkend citrusparfum, verfrist je huid en geest voor een totale welzijnservaring.

Moisture-Rich Body Lotion 200 ml Was price € 50,00 Dit is nu de prijs € 37,50 Gaf een score van 4.7225 van de 5 sterren

-25%

Moisture-Rich Body Lotion Moisture-Rich Body Lotion
Moisture-Rich Body Lotion
200 ml

Was price € 50,00

€ 50,00

Dit is nu de prijs € 37,50

€ 37,50
(€ 187,50/1L)

De ideale body lotion om de zeer droge huid intens te hydrateren.

Eau de Soins - Eau Ressourçante 100 ml Was price € 65,00 Dit is nu de prijs € 48,75 Gaf een score van 4.7885 van de 5 sterren

-25%

Eau de Soins - Eau Ressourçante
Eau de Soins - Eau Ressourçante
100 ml

Was price € 65,00

€ 65,00

Dit is nu de prijs € 48,75

€ 48,75
(€ 487,50/1L)

De Eau de Soins van Clarins omvat heerlijk geparfumeerde huidverzorgingsproducten die zowel lichaam als geest ontspannen.

25% korting op alles & 20% op Precious!

BEAUTY DAYS

25% korting op alles & 20% op Precious!

-25%* op alle bestellingen en -20%** op het Precious assortiment!
Bij aankopen vanaf € 95*** ontvang je een set met 4 bestsellers.

PROFITEER NU
Express Self-Tanning Fresh Gel 125 ml Was price € 38,00 Dit is nu de prijs € 28,50 Gaf een score van 3.8889 van de 5 sterren

-25%

Express Self-Tanning Fresh Gel Express Self-Tanning Fresh Gel
Express Self-Tanning Fresh Gel
125 ml

Was price € 38,00

€ 38,00

Dit is nu de prijs € 28,50

€ 28,50
(€ 228,00/1L)

Een frisse zelfbruinende gel voor gezicht en lichaam die de huid binnen een paar uur voorziet van een een goudbruine teint en haar intens hydrateert.

Super Restorative Hand Cream 100 ml Was price € 58,00 Dit is nu de prijs € 43,50 Gaf een score van 4.3333 van de 5 sterren

-25%

Super Restorative Hand Cream Super Restorative Hand Cream
Super Restorative Hand Cream
100 ml

Was price € 58,00

€ 58,00

Dit is nu de prijs € 43,50

€ 43,50
(€ 435,00/1L)

De ideale verzorging voor je handen die schoonheid uitstralen, zonder je leeftijd te onthullen of te tonen wat je hebt ondergaan.

Masvelt Advanced Body shaping cream 200 g Was price € 66,00 Dit is nu de prijs € 49,50 Gaf een score van 4.6034 van de 5 sterren

-25%

Masvelt Advanced Body shaping cream Masvelt Advanced Body shaping cream
Masvelt Advanced Body shaping cream
200 g

Was price € 66,00

€ 66,00

Dit is nu de prijs € 49,50

€ 49,50
(€ 247,50/1kg)

Met de Body shaping cream kunnen vrouwen jonger dan 50 jaar de contouren van hun lichaam vormen en herdefiniëren.

Deodorant - Eau Dynamisante 100 ml Was price € 29,50 Dit is nu de prijs € 22,12 Gaf een score van 4.5469 van de 5 sterren

-25%

Deodorant - Eau Dynamisante Deodorant - Eau Dynamisante
Deodorant - Eau Dynamisante
100 ml

Was price € 29,50

€ 29,50

Dit is nu de prijs € 22,12

€ 22,12
(€ 221,20/1L)

De geparfumeerde deodorant met de verkwikkende geurnoten van Eau Dynamisante.

Tonic Sugar Polisher 250 g Was price € 59,00 Dit is nu de prijs € 44,25 Gaf een score van 4.7176 van de 5 sterren

-25%

Tonic Sugar Polisher Tonic Sugar Polisher
Tonic Sugar Polisher
250 g

Was price € 59,00

€ 59,00

Dit is nu de prijs € 44,25

€ 44,25
(€ 177,00/1kg)

De scrubcrème met etherische oliën om de huid te vernieuwen.

Energizing fresh shower gel - Eau Dynamisante 200 ml Was price € 30,50 Dit is nu de prijs € 22,87 Gaf een score van 4.78 van de 5 sterren

-25%

Energizing fresh shower gel - Eau Dynamisante Energizing fresh shower gel - Eau Dynamisante
Energizing fresh shower gel - Eau Dynamisante
200 ml

Was price € 30,50

€ 30,50

Dit is nu de prijs € 22,87

€ 22,87
(€ 114,35/1L)

De geparfumeerde douchegel met de verkwikkende geur van de etherische oliën van Eau Dynamisante.

Youth-protecting Sunscreen Body Very High Protection SPF 50+ 150 ml Was price € 38,00 Dit is nu de prijs € 28,50 Gaf een score van 4.8889 van de 5 sterren

-25%

Youth-protecting Sunscreen Body Very High Protection SPF 50+
Youth-protecting Sunscreen Body Very High Protection SPF 50+
150 ml

Was price € 38,00

€ 38,00

Dit is nu de prijs € 28,50

€ 28,50
(€ 190,00/1L)

Deze lichaamsverzorging met een zeer hoge beschermingsfactor en een smeltende textuur gaat vroegtijdige huidveroudering zichtbaar tegen en is geschikt voor alle huidtypes.

Body Firming Extra-Firming Cream 200 ml Was price € 73,50 Dit is nu de prijs € 55,12 Gaf een score van 4.5909 van de 5 sterren

-25%

Body Firming Extra-Firming Cream Body Firming Extra-Firming Cream
Body Firming Extra-Firming Cream
200 ml

Was price € 73,50

€ 73,50

Dit is nu de prijs € 55,12

€ 55,12
(€ 275,60/1L)

Deze lichaamscrème verstevigt de huid en maakt haar strakker in één enkele stap.

Contour Body Treatment Oil 100 ml Was price € 70,00 Dit is nu de prijs € 52,50 Gaf een score van 4.6026 van de 5 sterren

-25%

Contour Body Treatment Oil Contour Body Treatment Oil
Contour Body Treatment Oil
100 ml

Was price € 70,00

€ 70,00

Dit is nu de prijs € 52,50

€ 52,50
(€ 525,00/1L)

Verfijnend en afvoerend 100% pure plantenextracten

Bust Beauty Firm-Lift Gel - Verstevigende en liftende verzorging 50 ml Was price € 72,00 Dit is nu de prijs € 54,00 Gaf een score van 4.0455 van de 5 sterren

-25%

Bust Beauty Firm-Lift Gel - Verstevigende en liftende verzorging Bust Beauty Firm-Lift Gel - Verstevigende en liftende verzorging
Bust Beauty Firm-Lift Gel - Verstevigende en liftende verzorging
50 ml

Was price € 72,00

€ 72,00

Dit is nu de prijs € 54,00

€ 54,00
(€ 1.080,00/1L)

De deskundige verstevigende verzorging verstevigt de boezem en maakt haar voller.

Renew-Plus Body Serum - Gladmakend & anti-ageing 200 ml Was price € 71,00 Dit is nu de prijs € 53,25 Gaf een score van 4.6667 van de 5 sterren

-25%

Renew-Plus Body Serum - Gladmakend & anti-ageing Renew-Plus Body Serum - Gladmakend & anti-ageing
Renew-Plus Body Serum - Gladmakend & anti-ageing
200 ml

Was price € 71,00

€ 71,00

Dit is nu de prijs € 53,25

€ 53,25
(€ 266,25/1L)

Het verzorgingsproduct dat de textuur van de lichaamshuid vernieuwt, zodat de huid er onmiddellijk als nieuw uitziet.

Le Soin Flash - Ontwarrende en volumegevende conditioner 200 ml Was price € 44,00 Dit is nu de prijs € 33,00 Gaf een score van 4.9565 van de 5 sterren

-25%

Le Soin Flash - Ontwarrende en volumegevende conditioner Le Soin Flash - Ontwarrende en volumegevende conditioner
Le Soin Flash - Ontwarrende en volumegevende conditioner
200 ml

Was price € 44,00

€ 44,00

Dit is nu de prijs € 33,00

€ 33,00
(€ 165,00/1L)

Een verzorgingsproduct dat de haarvezel hydrateert en de vitaliteit ervan stimuleert voor licht, glanzend en zijdezacht haar.

Sun Spray Lotion Very High Protection SPF 50+ 150 ml Was price € 38,00 Dit is nu de prijs € 28,50 Gaf een score van 4.25 van de 5 sterren

-25%

Sun Spray Lotion Very High Protection SPF 50+ Sun Spray Lotion Very High Protection SPF 50+
Sun Spray Lotion Very High Protection SPF 50+
150 ml

Was price € 38,00

€ 38,00

Dit is nu de prijs € 28,50

€ 28,50
(€ 190,00/1L)

Deze melkachtige zonnespray met zeer hoge zonbescherming heeft een lichte textuur die snel in de huid trekt, voor een huid die comfortabel en gehydrateerd aanvoelt.

Exfoliating Body Scrub For Smooth Skin - Verzacht & maakt glad 200 ml Was price € 52,00 Dit is nu de prijs € 39,00 Gaf een score van 4.9565 van de 5 sterren

-25%

Exfoliating Body Scrub For Smooth Skin - Verzacht & maakt glad Exfoliating Body Scrub For Smooth Skin - Verzacht & maakt glad
Exfoliating Body Scrub For Smooth Skin - Verzacht & maakt glad
200 ml

Was price € 52,00

€ 52,00

Dit is nu de prijs € 39,00

€ 39,00
(€ 195,00/1L)

De lichaamsscrub die op milde wijze exfolieert, ruwe huid egaliseert en de huidstructuur helpt te verfijnen.

Relax Body Treatment Oil 100 ml Was price € 70,00 Dit is nu de prijs € 52,50 Gaf een score van 4.8 van de 5 sterren

-25%

Relax Body Treatment Oil Relax Body Treatment Oil
Relax Body Treatment Oil
100 ml

Was price € 70,00

€ 70,00

Dit is nu de prijs € 52,50

€ 52,50
(€ 525,00/1L)

De lichaamsolie die ontspant, kalmeert en voedt

Je bekeek 21 van de 53 producten

Meer laden

Filters

Sorteren op

Hulp nodig? Hulp nodig?

Je kan dit product niet toevoegen aan je winkelwagentje.