De hazelnoot is een struik die groeit in bossen en hagen die overal in de bossen van Europa te vinden zijn. Volgens de Keltische traditie bezat de boom vele magische krachten: hij symboliseerde vruchtbaarheid door zijn overvloedige productie van vruchten, de hazelnoot, en werd ook gebruikt om goud en water te helpen vinden. Het zou zelfs de begeerte stimuleren. Uit de hazelnoot wordt een vloeibare, fijne, eetbare olie verkregen die in de keuken wordt gebruikt vanwege de delicate smaak.
Voordelen huidverzorging
Hazelnootolie wordt traditioneel gebruikt om de huid te voeden en te beschermen tegen uitdroging.
Een verantwoorde sourcing
De bescherming van de bodem en de biodiversiteit is een verbintenis die Clarins al lang geleden aanging. Daarom hebben wij altijd prioriteit gegeven aan plantaardige actieve ingrediënten die afkomstig zijn van de biologische landbouw, geteeld volgens duurzame landbouwmethoden die de natuur en de gezondheid van de bodem respecteren. Voor bepaalde planten, zoals de hazelnootboom, doen wij aan multi-sourcing, wat betekent dat wij zowel de biologische als de niet-biologische extracten ervan gebruiken om ervoor te zorgen dat het voor onze producten vereiste volume wordt gehaald.
Ontdek de voordelen in ...
Tonic Hydrating Oil-Balm 200 ml Was price € 59,00 Dit is nu de prijs € 44,25 Gaf een score van 4.5556 van de 5 sterren
-25%
Tonic Hydrating Oil-Balm
200 ml
Was price € 59,00
€ 59,00
Dit is nu de prijs € 44,25
€ 44,25
(€ 221,25/1L)
De hydraterende huidbalsem met etherische oliën voor een opgepepte huid.
Tonic Sugar Polisher 250 g Was price € 59,00 Dit is nu de prijs € 44,25 Gaf een score van 4.7176 van de 5 sterren
-25%
Tonic Sugar Polisher
250 g
Was price € 59,00
€ 59,00
Dit is nu de prijs € 44,25
€ 44,25
(€ 177,00/1kg)
De scrubcrème met etherische oliën om de huid te vernieuwen.
Relax Treatment Oil 100 ml Was price € 70,00 Dit is nu de prijs € 52,50 Gaf een score van 4.8 van de 5 sterren
-25%
Relax Treatment Oil
100 ml
Was price € 70,00
€ 70,00
Dit is nu de prijs € 52,50
€ 52,50
(€ 525,00/1L)
De lichaamsolie die ontspant, kalmeert en voedt
Body Partner 175 ml Was price € 65,00 Dit is nu de prijs € 48,75 Gaf een score van 4.3333 van de 5 sterren
-25%
Body Partner
175 ml
Was price € 65,00
€ 65,00
Dit is nu de prijs € 48,75
€ 48,75
(€ 278,57/1L)
Expert Stretch Marks
Revitalizing silky body cream - Eau Extraordinaire 200 ml Was price € 49,50 Dit is nu de prijs € 37,12 Gaf een score van 4.9167 van de 5 sterren
-25%
Revitalizing silky body cream - Eau Extraordinaire
200 ml
Was price € 49,50
€ 49,50
Dit is nu de prijs € 37,12
€ 37,12
(€ 185,60/1L)
De hydraterende huidcrème geparfumeerd met de fruitige en bloemige noten van de Eau Extraordinaire.