• Doorgaan naar inhoud
  • Ga naar de voettekst
Beauty Days | 25% korting op de hele website en 20% korting op het Precious assortiment! Shop nu
NIEUW DOUBLE SERUM EYE | De meest complete oogverzorging* heeft een hele nieuwe formule.
Nieuwe haarcollectie | Ontdek de ideale routine voor gezond en prachtig haar.
Zoekgeschiedenis
Clarins
Talen nl
Nederlands
français
Hamburgermenu
  • Nieuw
  • Verzorging
  • Lichaam en Haar
  • Make-Up
  • Geschenken
  • Aanbiedingen
  • Onze kernwaarden
  • Diensten
  • Spa-Expert
  1. Home
  2. Nieuw
  3. Exclusief bij Clarins

Exclusief bij Clarins

(17)
Beauty Adventskalender 24 Vakjes Navulling unit Was price € 135,00 Dit is nu de prijs € 121,50 Gaf een score van 4.4805 van de 5 sterren

-10%

Beauty Adventskalender 24 Vakjes Navulling
Beauty Adventskalender 24 Vakjes Navulling
unit

Was price € 135,00

€ 135,00

Dit is nu de prijs € 121,50

€ 121,50
1 stuk

Ontdek ons milieuvriendelijke concept: de navulling voor je adventskalender! 24 beautyverrassingen, samen verpakt in één doos, zonder de verpakking van de adventskalender. WAARDE: 370 euro.

Calm-Essentiel Restoring Treatment Oil 30 ml Was price € 77,00 Dit is nu de prijs € 57,75 Gaf een score van 4.9041 van de 5 sterren

-25%

Calm-Essentiel Restoring Treatment Oil Calm-Essentiel Restoring Treatment Oil
Calm-Essentiel Restoring Treatment Oil
30 ml

Was price € 77,00

€ 77,00

Dit is nu de prijs € 57,75

€ 57,75
(€ 1.925,00/1L)

Met muskaatsalie-extract** Sclareolide, gezuiverde molecule afkomstig van muskaatsalie.

Hydra-Essentiel [HA²] Moisturizes and quenches, emulsion 75 ml Was price € 57,50 Dit is nu de prijs € 43,12 Gaf een score van 4.6667 van de 5 sterren

-25%

Hydra-Essentiel [HA²] Moisturizes and quenches, emulsion Hydra-Essentiel [HA²] Moisturizes and quenches, emulsion
Hydra-Essentiel [HA²] Moisturizes and quenches, emulsion
75 ml

Was price € 57,50

€ 57,50

Dit is nu de prijs € 43,12

€ 43,12
(€ 574,93/1L)

Hydraterende en verzachtende gezichtslotion voor overdag.

Multi-Active Revitalizing treatment essence 30+ 200 ml Was price € 44,18 Dit is nu de prijs € 33,13 Gaf een score van 4.6667 van de 5 sterren

-25%

Multi-Active Revitalizing treatment essence 30+ Multi-Active Revitalizing treatment essence 30+
Multi-Active Revitalizing treatment essence 30+
200 ml

Was price € 44,18

€ 44,18

Dit is nu de prijs € 33,13

€ 33,13
(€ 165,65/1L)

Een frisse en zintuiglijke essence die de huid revitaliseert, hydrateert en gladder maakt.

Bright Plus Dark spot-targeting moisturizing gel cream 50 ml Was price € 66,00 Dit is nu de prijs € 49,50 Gaf een score van 4.375 van de 5 sterren

-25%

Bright Plus Dark spot-targeting moisturizing gel cream Bright Plus Dark spot-targeting moisturizing gel cream
Bright Plus Dark spot-targeting moisturizing gel cream
50 ml

Was price € 66,00

€ 66,00

Dit is nu de prijs € 49,50

€ 49,50
(€ 990,00/1L)

Een lichte gel-crème die hydrateert, matteert en bruine vlekjes en wallen vermindert.

Bright Plus [Advanced] Treatment Essence - Hydrateert & egaliseert 200 ml Was price € 43,00 Dit is nu de prijs € 32,25 Gaf een score van 5 van de 5 sterren

-25%

Bright Plus [Advanced] Treatment Essence - Hydrateert & egaliseert Bright Plus [Advanced] Treatment Essence - Hydrateert & egaliseert
Bright Plus [Advanced] Treatment Essence - Hydrateert & egaliseert
200 ml

Was price € 43,00

€ 43,00

Dit is nu de prijs € 32,25

€ 32,25
(€ 161,25/1L)

Deze verzorgende essence hydrateert, verstevigt en bereidt de huid voor, en zorgt tegelijkertijd voor een egalere teint en een stralende glow.

25% korting op alles & 20% op Precious!

BEAUTY DAYS

25% korting op alles & 20% op Precious!

-25%* op alle bestellingen en -20%** op het Precious assortiment!
Bij aankopen vanaf € 95*** ontvang je een set met 4 bestsellers.

PROFITEER NU
Beauty Flash Fresh Ampoule 8 ml Was price € 46,00 Dit is nu de prijs € 34,50 Gaf een score van 4.8889 van de 5 sterren

-25%

Beauty Flash Fresh Ampoule Beauty Flash Fresh Ampoule
Beauty Flash Fresh Ampoule
8 ml

Was price € 46,00

€ 46,00

Dit is nu de prijs € 34,50

€ 34,50

Deze 7-daagse kuur voor een stralende gezichtshuid bevat een hoge concentratie aan vitamine C om de huid opnieuw te laten stralen en de teint te egaliseren.

Le Sérum Bright Clarins Precious - Serum voor stralende en jeugdige uitstraling 30 ml Was price € 385,00 Dit is nu de prijs € 308,00

-20%

Le Sérum Bright Clarins Precious - Serum voor stralende en jeugdige uitstraling Le Sérum Bright Clarins Precious - Serum voor stralende en jeugdige uitstraling
Le Sérum Bright Clarins Precious - Serum voor stralende en jeugdige uitstraling
30 ml

Was price € 385,00

€ 385,00

Dit is nu de prijs € 308,00

€ 308,00
(€ 10.266,67/1L)

Voor een stralende teint, helder als kristal, combineert Le Sérum Bright de expertise van Clarins Precious met de kunst van een stralende huid volgens Clarins.

La Crème Bright Clarins Precious - Gezichtscrème voor stralende huid en jeugdige uitstraling 50 ml Was price € 385,00 Dit is nu de prijs € 308,00 Gaf een score van 5 van de 5 sterren

-20%

La Crème Bright Clarins Precious - Gezichtscrème voor stralende huid en jeugdige uitstraling La Crème Bright Clarins Precious - Gezichtscrème voor stralende huid en jeugdige uitstraling
La Crème Bright Clarins Precious - Gezichtscrème voor stralende huid en jeugdige uitstraling
50 ml

Was price € 385,00

€ 385,00

Dit is nu de prijs € 308,00

€ 308,00
(€ 6.160,00/1L)

Voor een stralende teint, helder als kristal, combineert La Crème Bright de expertise van Clarins Precious met de kunst van een stralende huid volgens Clarins.

Milky Boost Cream 2 Tinten Was price € 44,00 Dit is nu de prijs € 33,00 Gaf een score van 4.2097 van de 5 sterren

-25%

Try it on
Milky Boost Cream
Milky Boost Cream

Was price € 44,00

€ 44,00

Dit is nu de prijs € 33,00

€ 33,00
(€ 733,33/1L)

Een verzorgende, getinte milk voor een stralende teint.

Instant Concealer 6 Tinten Was price € 36,00 Dit is nu de prijs € 27,00 Gaf een score van 4 van de 5 sterren

-25%

Try it on
Instant Concealer
Instant Concealer

Was price € 36,00

€ 36,00

Dit is nu de prijs € 27,00

€ 27,00
(€ 1.800,00/1L)

Voor minder kringen en een uitgeruste blik. Maakt de huid glad en houdt lang.

Gezichtsverzorgingsset – anti-ageing en glow essentials unit Was price € 30,00 Dit is nu de prijs € 22,50

-25%

Gezichtsverzorgingsset – anti-ageing en glow essentials Gezichtsverzorgingsset – anti-ageing en glow essentials
Gezichtsverzorgingsset – anti-ageing en glow essentials
unit

Was price € 30,00

€ 30,00

Dit is nu de prijs € 22,50

€ 22,50
1 stuk

Een huidverzorgings- en make-upset ontworpen om eerste rimpels aan te pakken en de uitstraling te versterken.

Limited Edition: Zomer Geschenkset unit Was price € 115,00 Dit is nu de prijs € 86,25 Gaf een score van 4.7632 van de 5 sterren

-25%

Limited Edition: Zomer Geschenkset
Limited Edition: Zomer Geschenkset
unit

Was price € 115,00

€ 115,00

Dit is nu de prijs € 86,25

€ 86,25
1 stuk

Ontdek onze nieuwe exclusieve zomerbox ter waarde van € 169, boordevol bestsellers en nieuwigheden!

Ontdekkingsset - Lichaamsverzorgingsroutine unit Was price € 25,00 Dit is nu de prijs € 18,75

-25%

Ontdekkingsset - Lichaamsverzorgingsroutine
Ontdekkingsset - Lichaamsverzorgingsroutine
unit

Was price € 25,00

€ 25,00

Dit is nu de prijs € 18,75

€ 18,75
1 stuk

Exclusief op Clarins.com! Jouw ontdekkingsset bestaat uit 4 producten in reisformaat en een pouch voor een complete lichaamsverzorgingsroutine.

Ontdekkingsset Super Restorative: Complete anti-ageing routine unit Was price € 70,00 Dit is nu de prijs € 52,50

-25%

Ontdekkingsset Super Restorative: Complete anti-ageing routine
Ontdekkingsset Super Restorative: Complete anti-ageing routine
unit

Was price € 70,00

€ 70,00

Dit is nu de prijs € 52,50

€ 52,50
1 stuk

Exclusief op Clarins.com! Jouw ontdekkingsset bestaat uit 4 producten in reisformaat en een pouch.

Bright Plus [Advanced] - Stralende teint & anti-pigmentvlekken serum 2 Maten Was price € 87,00 Dit is nu de prijs € 65,25 Gaf een score van 3.5 van de 5 sterren

-25%

Bright Plus [Advanced] - Stralende teint & anti-pigmentvlekken serum
Bright Plus [Advanced] - Stralende teint & anti-pigmentvlekken serum
2 Maten

Vanaf

Was price € 87,00

€ 87,00

Dit is nu de prijs € 65,25

€ 65,25
(€ 2.175,00/1L)

Dit serum combineert de innovatie van Clarins met krachtige plantenextracten, niacinamide en een vitamine C-derivaat voor een algeheel verhelderend effect.

Bright Plus [Advanced] - Stralende teint & anti-pigmentvlekken serum-in-lotion 150 ml Was price € 57,00 Dit is nu de prijs € 42,75 Gaf een score van 5 van de 5 sterren

-25%

Bright Plus [Advanced] - Stralende teint & anti-pigmentvlekken serum-in-lotion Bright Plus [Advanced] - Stralende teint & anti-pigmentvlekken serum-in-lotion
Bright Plus [Advanced] - Stralende teint & anti-pigmentvlekken serum-in-lotion
150 ml

Was price € 57,00

€ 57,00

Dit is nu de prijs € 42,75

€ 42,75
(€ 285,00/1L)

Dit serum-in-lotion combineert de innovatie van Clarins met plantenextracten en niacinamide om de doorschijnendheid van de huid te bevorderen en de huidtextuur te verfijnen.

Je bekeek 17 van de 17 producten

Filters

Sorteren op

Hulp nodig? Hulp nodig?

Je kan dit product niet toevoegen aan je winkelwagentje.