• Doorgaan naar inhoud
  • Ga naar de voettekst
Beauty Days | 25% korting op de hele website en 20% korting op het Precious assortiment! Shop nu
NIEUW DOUBLE SERUM EYE | De meest complete oogverzorging* heeft een hele nieuwe formule.
Nieuwe haarcollectie | Ontdek de ideale routine voor gezond en prachtig haar.
Zoekgeschiedenis
Clarins
Talen
nl
Nederlands
français
Hamburgermenu
  • Nieuw
  • Verzorging
  • Lichaam en Haar
  • Make-Up
  • Geschenken
  • Aanbiedingen
  • Onze kernwaarden
  • Diensten
  • Spa-Expert
  1. Home
  2. Verzorging
  3. Zon

Zon

(14) Meer lezen Minder lezen

Ga naar buiten, geniet van de zon en maak plezier! Breng de zomer terug in je huid en in je schoonheidsroutine. De zon schijnt, geniet van wat vitamine D!

Je gezicht en lichaam kunnen niet langer wachten, maar het is erg belangrijk om ze goed te beschermen. Clarins verwent de huid met een speciale zonbescherming voor het gezicht of het lichaam, aangepast op alle huidtinten. De heerlijke zonverzorgingslijn bestaat uit innovatieve en verzorgende formules. De huid kan genieten van verschillende zijdezachte en smeltende texturen. Olie, nevel gel, lotion of een crème, er is een Clarins zonverzorgingsproduct voor iedereen!

Deze producten, met een onweerstaanbare zomerse geur, omhullen de huid met een satijnen glans en een SPF 30 tot 50+ bescherming. Een effectieve bescherming tegen de schadelijke effecten van de zon dankzij het Clarins [SunPlantComplex]. Deze exclusieve mix van antioxidanten en hydraterende planten met UVA/UVB zonnefilters beschermt alle huidtypes en zorgt voor een prachtige, natuurlijke zongebruinde teint.

De After Sun producten van Clarins verwennen de huid en verlichten een branderig gevoel en een geïrriteerde huid. Ze zitten boordevol plantaardige ingrediënten zoals zonnebloemextract, aloë vera of karitéboter en hydrateren en voeden de huid terwijl je langer kunt genieten van jouw zongebruinde teint.

Geniet van een gezonde, zongebruinde teint zonder in te zon te hoeven zitten dankzij de Clarins Self Tanners. Ons geheim voor een gezonde gloed? Voeg een paar druppels van de Radiance Plus Golden Glow Booster Face of Body toe aan je anti-ageingcrème of afslankproduct.

Mooi en gebruind van top tot teen, het hele jaar door!

UV Plus Skin Barrier SPF 50+ - Onzichtbare finish & multi-bescherming 30 ml Was price € 53,50 Dit is nu de prijs € 40,12 Gaf een score van 4.7347 van de 5 sterren
-25%
UV Plus Skin Barrier SPF 50+ - Onzichtbare finish & multi-bescherming UV Plus Skin Barrier SPF 50+ - Onzichtbare finish & multi-bescherming
UV Plus Skin Barrier SPF 50+ - Onzichtbare finish & multi-bescherming
30 ml
Was price € 53,50
€ 53,50
Dit is nu de prijs € 40,12
€ 40,12
(€ 1.337,33/1L)

De multifunctionele zonnebrandcrème voor in de stad die de huid beschermt tegen zes zichtbare tekenen van vroegtijdige veroudering.

Glowing Sun Oil High Protection SPF 30 150 ml Was price € 38,00 Dit is nu de prijs € 28,50 Gaf een score van 5 van de 5 sterren
-25%
Glowing Sun Oil High Protection SPF 30 Glowing Sun Oil High Protection SPF 30
Glowing Sun Oil High Protection SPF 30
150 ml
Was price € 38,00
€ 38,00
Dit is nu de prijs € 28,50
€ 28,50
(€ 190,00/1L)

Deze voedende olie biedt een zeer hoge zonbescherming en zorgt voor een zachte, gehydrateerde huid.

Youth-protecting Sunscreen Body Very High Protection SPF 50+ 150 ml Was price € 38,00 Dit is nu de prijs € 28,50 Gaf een score van 4.8889 van de 5 sterren
-25%
Youth-protecting Sunscreen Body Very High Protection SPF 50+
Youth-protecting Sunscreen Body Very High Protection SPF 50+
150 ml
Was price € 38,00
€ 38,00
Dit is nu de prijs € 28,50
€ 28,50
(€ 190,00/1L)

Deze lichaamsverzorging met een zeer hoge beschermingsfactor en een smeltende textuur gaat vroegtijdige huidveroudering zichtbaar tegen en is geschikt voor alle huidtypes.

Youth-protecting Sunscreen Body High Protection SPF 30 150 ml Was price € 38,00 Dit is nu de prijs € 28,50 Gaf een score van 5 van de 5 sterren
-25%
Youth-protecting Sunscreen Body High Protection SPF 30
Youth-protecting Sunscreen Body High Protection SPF 30
150 ml
Was price € 38,00
€ 38,00
Dit is nu de prijs € 28,50
€ 28,50
(€ 190,00/1L)

Deze lichaamsverzorging met een hoge beschermingsfactor en een smeltende textuur gaat vroegtijdige huidveroudering zichtbaar tegen en is geschikt voor alle huidtypes.

Face Sunscreen Stick SPF50 - Onzichtbaar & hoge bescherming 17 g Was price € 33,50 Dit is nu de prijs € 25,12 Gaf een score van 4.7234 van de 5 sterren
-25%
Face Sunscreen Stick SPF50 - Onzichtbaar & hoge bescherming
Face Sunscreen Stick SPF50 - Onzichtbaar & hoge bescherming
17 g
Was price € 33,50
€ 33,50
Dit is nu de prijs € 25,12
€ 25,12
(€ 1.477,65/1kg)

Deze zonnestick met onzichtbare finish komt in een handig meeneemformaat en zal gevoelige zones in alle omstandigheden optimaal beschermen.

Glowing Sun Care Mist Very High Protection SPF 50+ 150 ml Was price € 38,00 Dit is nu de prijs € 28,50 Gaf een score van 4.6667 van de 5 sterren
-25%
Glowing Sun Care Mist Very High Protection SPF 50+
Glowing Sun Care Mist Very High Protection SPF 50+
150 ml
Was price € 38,00
€ 38,00
Dit is nu de prijs € 28,50
€ 28,50
(€ 190,00/1L)

Deze verzorgende zonnemist met tweefasenformule beschermt zichtbaar tegen vroegtijdige veroudering en is geschikt voor alle huidtypes.

25% korting op alles & 20% op Precious!

BEAUTY DAYS

25% korting op alles & 20% op Precious!

-25%* op alle bestellingen en -20%** op het Precious assortiment!
Bij aankopen vanaf € 95*** ontvang je een set met 4 bestsellers.

PROFITEER NU
Sun Spray Lotion Very High Protection SPF 50+ 150 ml Was price € 38,00 Dit is nu de prijs € 28,50 Gaf een score van 4.25 van de 5 sterren
-25%
Sun Spray Lotion Very High Protection SPF 50+ Sun Spray Lotion Very High Protection SPF 50+
Sun Spray Lotion Very High Protection SPF 50+
150 ml
Was price € 38,00
€ 38,00
Dit is nu de prijs € 28,50
€ 28,50
(€ 190,00/1L)

Deze melkachtige zonnespray met zeer hoge zonbescherming heeft een lichte textuur die snel in de huid trekt, voor een huid die comfortabel en gehydrateerd aanvoelt.

SOS Sunburn Soother Mask 100 ml Was price € 38,00 Dit is nu de prijs € 28,50 Gaf een score van 4.9167 van de 5 sterren
-25%
SOS Sunburn Soother Mask SOS Sunburn Soother Mask
SOS Sunburn Soother Mask
100 ml
Was price € 38,00
€ 38,00
Dit is nu de prijs € 28,50
€ 28,50
(€ 285,00/1L)

Kalmeert en hydrateert de huid opnieuw.

Radiance-Plus Golden Glow Booster for Body 30 ml Was price € 50,00 Dit is nu de prijs € 37,50 Gaf een score van 4.2195 van de 5 sterren
-25%
Radiance-Plus Golden Glow Booster for Body Radiance-Plus Golden Glow Booster for Body
Radiance-Plus Golden Glow Booster for Body
30 ml
Was price € 50,00
€ 50,00
Dit is nu de prijs € 37,50
€ 37,50
(€ 1.250,00/1L)

Een zelfbruinende booster voor het lichaam die met elke body moisturizer kan worden gemengd voor een onmiddellijke gouden gloed.

Radiance-Plus Golden Glow Booster for Face 15 ml Was price € 37,00 Dit is nu de prijs € 27,75 Gaf een score van 4.4931 van de 5 sterren
-25%
Radiance-Plus Golden Glow Booster for Face Radiance-Plus Golden Glow Booster for Face
Radiance-Plus Golden Glow Booster for Face
15 ml
Was price € 37,00
€ 37,00
Dit is nu de prijs € 27,75
€ 27,75
(€ 1.850,00/1L)

Een zelfbruinende booster voor het gezicht die met elke moisturizer kan worden gemengd voor een onmiddellijke gouden gloed.

Self-Tanning Milky Lotion 125 ml Was price € 38,00 Dit is nu de prijs € 28,50 Gaf een score van 5 van de 5 sterren
-25%
Self-Tanning Milky Lotion Self-Tanning Milky Lotion
Self-Tanning Milky Lotion
125 ml
Was price € 38,00
€ 38,00
Dit is nu de prijs € 28,50
€ 28,50
(€ 228,00/1L)

Een zelfbruinende gezichts- en lichaamslotion met een smeltende textuur die zorgt voor een natuurlijke langzaam opbouwende goudbruine teint en de huid intens hydrateert.

Beauty Adventskalender 24 Vakjes Navulling unit Was price € 135,00 Dit is nu de prijs € 121,50 Gaf een score van 5 van de 5 sterren
-10%
Beauty Adventskalender 24 Vakjes Navulling
Beauty Adventskalender 24 Vakjes Navulling
unit
Was price € 135,00
€ 135,00
Dit is nu de prijs € 121,50
€ 121,50
1 stuk

Ontdek ons milieuvriendelijke concept: de navulling voor je adventskalender! 24 beautyverrassingen, samen verpakt in één doos, zonder de verpakking van de adventskalender. WAARDE: 370 euro.

Express Self-Tanning Fresh Gel 125 ml Was price € 38,00 Dit is nu de prijs € 28,50 Gaf een score van 3.8889 van de 5 sterren
-25%
Express Self-Tanning Fresh Gel Express Self-Tanning Fresh Gel
Express Self-Tanning Fresh Gel
125 ml
Was price € 38,00
€ 38,00
Dit is nu de prijs € 28,50
€ 28,50
(€ 228,00/1L)

Een frisse zelfbruinende gel voor gezicht en lichaam die de huid binnen een paar uur voorziet van een een goudbruine teint en haar intens hydrateert.

Je bekeek 14 van de 14 producten

Filters

Sorteren op

Hulp nodig? Hulp nodig?

Je kan dit product niet toevoegen aan je winkelwagentje.