• Doorgaan naar inhoud
  • Ga naar de voettekst
Beauty Days | 25% korting op de hele website en 20% korting op het Precious assortiment! Shop nu
NIEUW DOUBLE SERUM EYE | De meest complete oogverzorging* heeft een hele nieuwe formule.
Nieuwe haarcollectie | Ontdek de ideale routine voor gezond en prachtig haar.
Zoekgeschiedenis
Clarins
Talen nl
Nederlands
français
Hamburgermenu
  • Nieuw
  • Verzorging
  • Lichaam en Haar
  • Make-Up
  • Geschenken
  • Aanbiedingen
  • Onze kernwaarden
  • Diensten
  • Spa-Expert
  1. Home
  2. Lichaam en Haar
  3. Zon

Zon

(5)
Express Self-Tanning Fresh Gel 125 ml Was price € 38,00 Dit is nu de prijs € 28,50 Gaf een score van 3.8889 van de 5 sterren

-25%

Express Self-Tanning Fresh Gel Express Self-Tanning Fresh Gel
Express Self-Tanning Fresh Gel
125 ml

Was price € 38,00

€ 38,00

Dit is nu de prijs € 28,50

€ 28,50
(€ 228,00/1L)

Een frisse zelfbruinende gel voor gezicht en lichaam die de huid binnen een paar uur voorziet van een een goudbruine teint en haar intens hydrateert.

Sun Spray Lotion Very High Protection SPF 50+ 150 ml Was price € 38,00 Dit is nu de prijs € 28,50 Gaf een score van 4.25 van de 5 sterren

-25%

Sun Spray Lotion Very High Protection SPF 50+ Sun Spray Lotion Very High Protection SPF 50+
Sun Spray Lotion Very High Protection SPF 50+
150 ml

Was price € 38,00

€ 38,00

Dit is nu de prijs € 28,50

€ 28,50
(€ 190,00/1L)

Deze melkachtige zonnespray met zeer hoge zonbescherming heeft een lichte textuur die snel in de huid trekt, voor een huid die comfortabel en gehydrateerd aanvoelt.

Radiance-Plus Golden Glow Booster for Body 30 ml Was price € 50,00 Dit is nu de prijs € 37,50 Gaf een score van 4.2195 van de 5 sterren

-25%

Radiance-Plus Golden Glow Booster for Body Radiance-Plus Golden Glow Booster for Body
Radiance-Plus Golden Glow Booster for Body
30 ml

Was price € 50,00

€ 50,00

Dit is nu de prijs € 37,50

€ 37,50
(€ 1.250,00/1L)

Een zelfbruinende booster voor het lichaam die met elke body moisturizer kan worden gemengd voor een onmiddellijke gouden gloed.

Glowing Sun Oil High Protection SPF 30 150 ml Was price € 38,00 Dit is nu de prijs € 28,50 Gaf een score van 5 van de 5 sterren

-25%

Glowing Sun Oil High Protection SPF 30 Glowing Sun Oil High Protection SPF 30
Glowing Sun Oil High Protection SPF 30
150 ml

Was price € 38,00

€ 38,00

Dit is nu de prijs € 28,50

€ 28,50
(€ 190,00/1L)

Deze voedende olie biedt een zeer hoge zonbescherming en zorgt voor een zachte, gehydrateerde huid.

Glowing Sun Care Mist Very High Protection SPF 50+ 150 ml Was price € 38,00 Dit is nu de prijs € 28,50 Gaf een score van 4.6667 van de 5 sterren

-25%

Glowing Sun Care Mist Very High Protection SPF 50+
Glowing Sun Care Mist Very High Protection SPF 50+
150 ml

Was price € 38,00

€ 38,00

Dit is nu de prijs € 28,50

€ 28,50
(€ 190,00/1L)

Deze verzorgende zonnemist met tweefasenformule beschermt zichtbaar tegen vroegtijdige veroudering en is geschikt voor alle huidtypes.

Je bekeek 5 van de 5 producten

Filters

Sorteren op

Hulp nodig? Hulp nodig?

Je kan dit product niet toevoegen aan je winkelwagentje.