• Doorgaan naar inhoud
  • Ga naar de voettekst
Beauty Days | 25% korting op de hele website en 20% korting op het Precious assortiment! Shop nu
NIEUW DOUBLE SERUM EYE | De meest complete oogverzorging* heeft een hele nieuwe formule.
Nieuwe haarcollectie | Ontdek de ideale routine voor gezond en prachtig haar.
Zoekgeschiedenis
Clarins
Talen
nl
Nederlands
français
Hamburgermenu
  • Nieuw
  • Verzorging
  • Lichaam en Haar
  • Make-Up
  • Geschenken
  • Aanbiedingen
  • Onze kernwaarden
  • Diensten
  • Spa-Expert
  1. Home
  2. Verzorging
  3. Gezicht
  4. Scrubs & Maskers
  5. Maskers

Gezichtsmaskers

(4)
Hydra-Essentiel [HA²] Cream-mask 75 ml Was price € 48,50 Dit is nu de prijs € 36,37 Gaf een score van 4.7797 van de 5 sterren
-25%
Hydra-Essentiel [HA²] Cream-mask Hydra-Essentiel [HA²] Cream-mask
Hydra-Essentiel [HA²] Cream-mask
75 ml
Was price € 48,50
€ 48,50
Dit is nu de prijs € 36,37
€ 36,37
(€ 484,93/1L)

Een masker verrijkt met hyaluronzuren en ceramiden om de hydratatie te stimuleren en de huidbarrière te versterken.

SOS Pure - Zuiverend kleimasker voor een herstelde huidbalans 75 ml Was price € 48,50 Dit is nu de prijs € 36,37 Gaf een score van 5 van de 5 sterren
-25%
SOS Pure - Zuiverend kleimasker voor een herstelde huidbalans SOS Pure - Zuiverend kleimasker voor een herstelde huidbalans
SOS Pure - Zuiverend kleimasker voor een herstelde huidbalans
75 ml
Was price € 48,50
€ 48,50
Dit is nu de prijs € 36,37
€ 36,37
(€ 484,93/1L)

Herstellend kleimasker met Fleischers wilgenroosje-extract

Cryo-Flash Cream-Mask 75 ml Was price € 84,00 Dit is nu de prijs € 63,00 Gaf een score van 4.5417 van de 5 sterren
-25%
Cryo-Flash Cream-Mask
Cryo-Flash Cream-Mask
75 ml
Was price € 84,00
€ 84,00
Dit is nu de prijs € 63,00
€ 63,00
(€ 840,00/1L)

Een krachtig anti-ageing crèmemasker gebaseerd op de nieuwste cryotherapeutische technieken.

Je bekeek 4 van de 4 producten

Filters

Sorteren op

Hulp nodig? Hulp nodig?

Je kan dit product niet toevoegen aan je winkelwagentje.