• Doorgaan naar inhoud
  • Ga naar de voettekst
Beauty Days | 25% korting op de hele website en 20% korting op het Precious assortiment! Shop nu
NIEUW DOUBLE SERUM EYE | De meest complete oogverzorging* heeft een hele nieuwe formule.
Nieuwe haarcollectie | Ontdek de ideale routine voor gezond en prachtig haar.
Zoekgeschiedenis
Clarins
Talen nl
Nederlands
français
Hamburgermenu
  • Nieuw
  • Verzorging
  • Lichaam en Haar
  • Make-Up
  • Geschenken
  • Aanbiedingen
  • Onze kernwaarden
  • Diensten
  • Spa-Expert
  1. Home
  2. Lichaam en Haar
  3. Lichaam
  4. Bodylotion
  5. Lichaamsverzorging

Lichaamsverzorging

(9)
Moisture-Rich Body Lotion 2 Maten Was price € 50,00 Dit is nu de prijs € 37,50 Gaf een score van 4.7225 van de 5 sterren

-25%

Moisture-Rich Body Lotion
Moisture-Rich Body Lotion
2 Maten

Vanaf

Was price € 50,00

€ 50,00

Dit is nu de prijs € 37,50

€ 37,50
(€ 187,50/1L)

De ideale body lotion om de zeer droge huid intens te hydrateren.

Body-Smoothing Moisture Milk 400 ml Was price € 43,00 Dit is nu de prijs € 32,25 Gaf een score van 4.708 van de 5 sterren

-25%

Body-Smoothing Moisture Milk Body-Smoothing Moisture Milk
Body-Smoothing Moisture Milk
400 ml

Was price € 43,00

€ 43,00

Dit is nu de prijs € 32,25

€ 32,25
(€ 80,63/1L)

Hydraterende bodymilk die de huid dag na dag voedt.

Renew-Plus Body Serum - Gladmakend & anti-ageing 200 ml Was price € 71,00 Dit is nu de prijs € 53,25 Gaf een score van 4.6667 van de 5 sterren

-25%

Renew-Plus Body Serum - Gladmakend & anti-ageing Renew-Plus Body Serum - Gladmakend & anti-ageing
Renew-Plus Body Serum - Gladmakend & anti-ageing
200 ml

Was price € 71,00

€ 71,00

Dit is nu de prijs € 53,25

€ 53,25
(€ 266,25/1L)

Het verzorgingsproduct dat de textuur van de lichaamshuid vernieuwt, zodat de huid er onmiddellijk als nieuw uitziet.

Comforting silky body cream - Eau Ressourçante 200 ml Was price € 49,50 Dit is nu de prijs € 37,12 Gaf een score van 4.25 van de 5 sterren

-25%

Comforting silky body cream - Eau Ressourçante Comforting silky body cream - Eau Ressourçante
Comforting silky body cream - Eau Ressourçante
200 ml

Was price € 49,50

€ 49,50

Dit is nu de prijs € 37,12

€ 37,12
(€ 185,60/1L)

De hydraterende lichaamscrème met de ontspannende geur van de etherische oliën van Eau Ressourçante.

Tonic Hydrating Oil-Balm 200 ml Was price € 59,00 Dit is nu de prijs € 44,25 Gaf een score van 4.5429 van de 5 sterren

-25%

Tonic Hydrating Oil-Balm Tonic Hydrating Oil-Balm
Tonic Hydrating Oil-Balm
200 ml

Was price € 59,00

€ 59,00

Dit is nu de prijs € 44,25

€ 44,25
(€ 221,25/1L)

De hydraterende huidbalsem met etherische oliën voor een opgepepte huid.

Energizing melting body lotion - Eau Dynamisante 200 ml Was price € 49,50 Dit is nu de prijs € 37,12 Gaf een score van 3.8293 van de 5 sterren

-25%

Energizing melting body lotion - Eau Dynamisante Energizing melting body lotion - Eau Dynamisante
Energizing melting body lotion - Eau Dynamisante
200 ml

Was price € 49,50

€ 49,50

Dit is nu de prijs € 37,12

€ 37,12
(€ 185,60/1L)

De hydraterende bodylotion met de verwikkende geur van de etherische oliën van Eau Dynamisante.

25% korting op alles & 20% op Precious!

BEAUTY DAYS

25% korting op alles & 20% op Precious!

-25%* op alle bestellingen en -20%** op het Precious assortiment!
Bij aankopen vanaf € 95*** ontvang je een set met 4 bestsellers.

PROFITEER NU
Uplifting melting body lotion - Eau des Jardins 200 ml Was price € 49,50 Dit is nu de prijs € 37,12 Gaf een score van 4.9583 van de 5 sterren

-25%

Uplifting melting body lotion - Eau des Jardins Uplifting melting body lotion - Eau des Jardins
Uplifting melting body lotion - Eau des Jardins
200 ml

Was price € 49,50

€ 49,50

Dit is nu de prijs € 37,12

€ 37,12
(€ 185,60/1L)

De hydraterende bodylotion met de verwikkende geur van etherische oliën van Eau des Jardins.

Revitalizing silky body cream - Eau Extraordinaire 200 ml Was price € 49,50 Dit is nu de prijs € 37,12 Gaf een score van 4.9167 van de 5 sterren

-25%

Revitalizing silky body cream - Eau Extraordinaire Revitalizing silky body cream - Eau Extraordinaire
Revitalizing silky body cream - Eau Extraordinaire
200 ml

Was price € 49,50

€ 49,50

Dit is nu de prijs € 37,12

€ 37,12
(€ 185,60/1L)

De hydraterende huidcrème geparfumeerd met de fruitige en bloemige noten van de Eau Extraordinaire.

Je bekeek 9 van de 9 producten

Filters

Sorteren op

Hulp nodig? Hulp nodig?

Je kan dit product niet toevoegen aan je winkelwagentje.