• Doorgaan naar inhoud
  • Ga naar de voettekst
Beauty Days | 25% korting op de hele website en 20% korting op het Precious assortiment! Shop nu
NIEUW DOUBLE SERUM EYE | De meest complete oogverzorging* heeft een hele nieuwe formule.
Nieuwe haarcollectie | Ontdek de ideale routine voor gezond en prachtig haar.
Zoekgeschiedenis
Clarins
Talen nl
Nederlands
français
Hamburgermenu
  • Nieuw
  • Verzorging
  • Lichaam en Haar
  • Make-Up
  • Geschenken
  • Aanbiedingen
  • Onze kernwaarden
  • Diensten
  • Spa-Expert
  1. Home
  2. Alle geheimen voor een goed gehydrateerde huid

Alle geheimen voor een goed gehydrateerde huid

(34)
Extra-Firming Night Cream - Alle huidtypes 40+ 2 Maten Was price € 90,50 Dit is nu de prijs € 67,87 Gaf een score van 4.7909 van de 5 sterren

-25%

Navulbaar
Extra-Firming Night Cream - Alle huidtypes 40+
Extra-Firming Night Cream - Alle huidtypes 40+
2 Maten

Vanaf

Was price € 90,50

€ 90,50

Dit is nu de prijs € 67,87

€ 67,87
(€ 1.357,40/1L)

INNOVATIEVE* [COLLAGEEN]³-TECHNOLOGIE. Revitaliserende crème, voor gladgestreken rimpels en een stevige huid. *van Clarins.

Extra-Firming Energy - Collageen- & glowcrème 2 Maten Was price € 85,50 Dit is nu de prijs € 64,12 Gaf een score van 4.7264 van de 5 sterren

-25%

Navulbaar
Extra-Firming Energy - Collageen- & glowcrème
Extra-Firming Energy - Collageen- & glowcrème
2 Maten

Vanaf

Was price € 85,50

€ 85,50

Dit is nu de prijs € 64,12

€ 64,12
(€ 1.282,40/1L)

De 2-in-1 verzorging verstevigt de huid en zet haar uitstraling extra kracht bij, voor een stevigere, gladdere, stralende en verkwikte huid.

Hydra-Essentiel [HA²] Silky cream - Normal to dry skin 2 Maten Was price € 36,50 Dit is nu de prijs € 27,37 Gaf een score van 4.7156 van de 5 sterren

-25%

Hydra-Essentiel [HA²] Silky cream - Normal to dry skin
Hydra-Essentiel [HA²] Silky cream - Normal to dry skin
2 Maten

Vanaf

Was price € 36,50

€ 36,50

Dit is nu de prijs € 27,37

€ 27,37
(€ 912,33/1L)

Hydraterende en volumegevende gezichtscrème voor overdag.

Extra-Firming Night Cream - Droge huid 40+ 2 Maten Was price € 90,50 Dit is nu de prijs € 67,87 Gaf een score van 4.8649 van de 5 sterren

-25%

Navulbaar
Extra-Firming Night Cream - Droge huid 40+
Extra-Firming Night Cream - Droge huid 40+
2 Maten

Vanaf

Was price € 90,50

€ 90,50

Dit is nu de prijs € 67,87

€ 67,87
(€ 1.357,40/1L)

INNOVATIEVE* [COLLAGEEN]³-TECHNOLOGIE. Crème met revitaliserend effect, voor gladgestreken rimpels en een stevige huid - Voedt de droge huid en doet haar comfortabel aanvoelen. *van Clarins.

Hydra-Essentiel [HA²] Night cream - All skin types 50 ml Was price € 59,50 Dit is nu de prijs € 44,62 Gaf een score van 4.9255 van de 5 sterren

-25%

Hydra-Essentiel [HA²] Night cream - All skin types Hydra-Essentiel [HA²] Night cream - All skin types
Hydra-Essentiel [HA²] Night cream - All skin types
50 ml

Was price € 59,50

€ 59,50

Dit is nu de prijs € 44,62

€ 44,62
(€ 892,40/1L)

Hydraterende en volumegevende gezichtscrème voor ‘s nachts.

Extra-Firming Day Cream SPF15 - Alle huidtypes 40+ 2 Maten Was price € 85,50 Dit is nu de prijs € 64,12 Gaf een score van 4.6111 van de 5 sterren

-25%

Navulbaar
Extra-Firming Day Cream SPF15 - Alle huidtypes 40+
Extra-Firming Day Cream SPF15 - Alle huidtypes 40+
2 Maten

Vanaf

Was price € 85,50

€ 85,50

Dit is nu de prijs € 64,12

€ 64,12
(€ 1.282,40/1L)

INNOVATIEVE* [COLLAGEEN]³-TECHNOLOGIE. Crème met liftend effect, voor gladgestreken rimpels en een stevige huid. - SPF15. *van Clarins.

25% korting op alles & 20% op Precious!

BEAUTY DAYS

25% korting op alles & 20% op Precious!

-25%* op alle bestellingen en -20%** op het Precious assortiment!
Bij aankopen vanaf € 95*** ontvang je een set met 4 bestsellers.

PROFITEER NU
Extra-Firming Day Cream - Droge huid 40+ 2 Maten Was price € 85,50 Dit is nu de prijs € 64,12 Gaf een score van 4.6389 van de 5 sterren

-25%

Navulbaar
Extra-Firming Day Cream - Droge huid 40+
Extra-Firming Day Cream - Droge huid 40+
2 Maten

Vanaf

Was price € 85,50

€ 85,50

Dit is nu de prijs € 64,12

€ 64,12
(€ 1.282,40/1L)

INNOVATIEVE* [COLLAGEEN]³-TECHNOLOGIE. Crème met liftend effect, voor gladgestreken rimpels en een stevige huid - Voedt de droge huid en doet haar comfortabel aanvoelen. *van Clarins.

Hydra-Essentiel [HA²] Rich cream - Very dry skin 50 ml Was price € 57,50 Dit is nu de prijs € 43,12 Gaf een score van 4.3824 van de 5 sterren

-25%

Hydra-Essentiel [HA²] Rich cream - Very dry skin
Hydra-Essentiel [HA²] Rich cream - Very dry skin
50 ml

Was price € 57,50

€ 57,50

Dit is nu de prijs € 43,12

€ 43,12
(€ 862,40/1L)

Hydraterende en voedende gezichtscrème voor overdag.

Multi-Active Night Cream - Alle huidtypes 30+ 50 ml Was price € 85,50 Dit is nu de prijs € 64,12 Gaf een score van 4.807 van de 5 sterren

-25%

Multi-Active Night Cream - Alle huidtypes 30+ Multi-Active Night Cream - Alle huidtypes 30+
Multi-Active Night Cream - Alle huidtypes 30+
50 ml

Was price € 85,50

€ 85,50

Dit is nu de prijs € 64,12

€ 64,12
(€ 1.282,40/1L)

Herstellende nachtcrème voor een gladdere huid, verrijkt met [NIACINAMIDE + ZEEDISTEL EXTRACT]. Aangenaam aanvoelende textuur.

UV Plus Skin Barrier SPF 50+ - Onzichtbare finish & multi-bescherming 30 ml Was price € 53,50 Dit is nu de prijs € 40,12 Gaf een score van 4.7347 van de 5 sterren

-25%

UV Plus Skin Barrier SPF 50+ - Onzichtbare finish & multi-bescherming UV Plus Skin Barrier SPF 50+ - Onzichtbare finish & multi-bescherming
UV Plus Skin Barrier SPF 50+ - Onzichtbare finish & multi-bescherming
30 ml

Was price € 53,50

€ 53,50

Dit is nu de prijs € 40,12

€ 40,12
(€ 1.337,33/1L)

De multifunctionele zonnebrandcrème voor in de stad die de huid beschermt tegen zes zichtbare tekenen van vroegtijdige veroudering.

Extra-Firming Day Cream - Alle huidtypes 40+ 2 Maten Was price € 85,50 Dit is nu de prijs € 64,12 Gaf een score van 4.8 van de 5 sterren

-25%

Extra-Firming Day Cream - Alle huidtypes 40+
Extra-Firming Day Cream - Alle huidtypes 40+
2 Maten

Vanaf

Was price € 85,50

€ 85,50

Dit is nu de prijs € 64,12

€ 64,12
(€ 1.282,40/1L)

INNOVATIEVE* [COLLAGEEN]³-TECHNOLOGIE. Crème met liftend effect, voor gladgestreken rimpels en een stevige huid. *van Clarins.

Hydra-Essentiel [HA²] Moisturizes and quenches, matte gel - Normal to combination skin 75 ml Was price € 57,50 Dit is nu de prijs € 43,12 Gaf een score van 4.5333 van de 5 sterren

-25%

Hydra-Essentiel [HA²] Moisturizes and quenches, matte gel - Normal to combination skin
Hydra-Essentiel [HA²] Moisturizes and quenches, matte gel - Normal to combination skin
75 ml

Was price € 57,50

€ 57,50

Dit is nu de prijs € 43,12

€ 43,12
(€ 574,93/1L)

Hydraterende en matterende gezichtsgel voor overdag.

Hydra-Essentiel [HA²] Silky cream SPF 15 - Normal to dry skin 50 ml Was price € 57,50 Dit is nu de prijs € 43,12 Gaf een score van 4.6462 van de 5 sterren

-25%

Hydra-Essentiel [HA²] Silky cream SPF 15 - Normal to dry skin Hydra-Essentiel [HA²] Silky cream SPF 15 - Normal to dry skin
Hydra-Essentiel [HA²] Silky cream SPF 15 - Normal to dry skin
50 ml

Was price € 57,50

€ 57,50

Dit is nu de prijs € 43,12

€ 43,12
(€ 862,40/1L)

Hydraterende en antioxiderende gezichtscrème voor overdag met uv-bescherming.

Nutri-Lumière Night Cream - Alle huidtypes 60+ 50 ml Was price € 152,00 Dit is nu de prijs € 114,00 Gaf een score van 4.7349 van de 5 sterren

-25%

Nutri-Lumière Night Cream - Alle huidtypes 60+ Nutri-Lumière Night Cream - Alle huidtypes 60+
Nutri-Lumière Night Cream - Alle huidtypes 60+
50 ml

Was price € 152,00

€ 152,00

Dit is nu de prijs € 114,00

€ 114,00
(€ 2.280,00/1L)

Intens herstellende crème Alle huidtypen

Super Restorative Rose Radiance - Alle huidtypes 50+ 50 ml Was price € 128,00 Dit is nu de prijs € 96,00 Gaf een score van 4.6282 van de 5 sterren

-25%

Super Restorative Rose Radiance - Alle huidtypes 50+ Super Restorative Rose Radiance - Alle huidtypes 50+
Super Restorative Rose Radiance - Alle huidtypes 50+
50 ml

Was price € 128,00

€ 128,00

Dit is nu de prijs € 96,00

€ 96,00
(€ 1.920,00/1L)

Deze verstevigende dagverzorging zorgt ervoor dat de huid die verzwakt is door leeftijdsgebonden hormonale veranderingen weer gaat stralen.

Hydra-Essentiel [HA²] Light cream - All skin types 50 ml Was price € 57,50 Dit is nu de prijs € 43,12 Gaf een score van 3.6667 van de 5 sterren

-25%

Hydra-Essentiel [HA²] Light cream - All skin types
Hydra-Essentiel [HA²] Light cream - All skin types
50 ml

Was price € 57,50

€ 57,50

Dit is nu de prijs € 43,12

€ 43,12
(€ 862,40/1L)

De lichtere versie van de hydraterende en volumegevende gezichtscrème voor overdag.

Multi-Active Day Cream - Droge huid 30+ 50 ml Was price € 80,50 Dit is nu de prijs € 60,37 Gaf een score van 4.5294 van de 5 sterren

-25%

Multi-Active Day Cream - Droge huid 30+ Multi-Active Day Cream - Droge huid 30+
Multi-Active Day Cream - Droge huid 30+
50 ml

Was price € 80,50

€ 80,50

Dit is nu de prijs € 60,37

€ 60,37
(€ 1.207,40/1L)

Crème voor een gladdere, stralende huid. Rijke en comfortabel aanvoelende textuur. Verrijkt met [NIACINAMIDE + ZEEDISTEL EXTRACT]

L'Outil Clarins Precious unit Dit is nu de prijs € 60,00 Gaf een score van 5 van de 5 sterren
L'Outil Clarins Precious L'Outil Clarins Precious
L'Outil Clarins Precious
unit

Dit is nu de prijs € 60,00

€ 60,00
1 stuk

Een uitzonderlijke applicator gecreëerd door het Clarins Institute om de zintuiglijke ervaring en krachtige werking van Clarins Precious te versterken.

Multi-Active Day Cream SPF15 30+ 50 ml Was price € 80,50 Dit is nu de prijs € 60,37 Gaf een score van 4.7143 van de 5 sterren

-25%

Multi-Active Day Cream SPF15 30+ Multi-Active Day Cream SPF15 30+
Multi-Active Day Cream SPF15 30+
50 ml

Was price € 80,50

€ 80,50

Dit is nu de prijs € 60,37

€ 60,37
(€ 1.207,40/1L)

Crème voor een gladdere, stralende huid met zonbeschermingsfactor SPF15. Verrijkt met [NIACINAMIDE + ZEEDISTEL EXTRACT]

Super Restorative Day Cream - Zeer droge huid 50+ 50 ml Was price € 128,00 Dit is nu de prijs € 96,00 Gaf een score van 4.8919 van de 5 sterren

-25%

Super Restorative Day Cream - Zeer droge huid 50+ Super Restorative Day Cream - Zeer droge huid 50+
Super Restorative Day Cream - Zeer droge huid 50+
50 ml

Was price € 128,00

€ 128,00

Dit is nu de prijs € 96,00

€ 96,00
(€ 1.920,00/1L)

De anti-ageing, anti-rimpel liftende dagcrème voor 50-plussers met een droge huid.

Hydra-Essentiel [HA²] Moisturizes and quenches, emulsion 75 ml Was price € 57,50 Dit is nu de prijs € 43,12 Gaf een score van 4.6875 van de 5 sterren

-25%

Hydra-Essentiel [HA²] Moisturizes and quenches, emulsion Hydra-Essentiel [HA²] Moisturizes and quenches, emulsion
Hydra-Essentiel [HA²] Moisturizes and quenches, emulsion
75 ml

Was price € 57,50

€ 57,50

Dit is nu de prijs € 43,12

€ 43,12
(€ 574,93/1L)

Hydraterende en verzachtende gezichtslotion voor overdag.

Je bekeek 21 van de 34 producten

Meer laden

Filters

Sorteren op

Hulp nodig? Hulp nodig?

Je kan dit product niet toevoegen aan je winkelwagentje.