Zink is een sporenelement dat van nature voorkomt in het menselijk lichaam, vooral in de opperhuid. Het speelt een essentiële rol in verschillende biologische functies: het helpt het immuunsysteem van het lichaam te stimuleren, beschermt tegen celveroudering en onderhoudt de kwaliteit van huid, nagels en haar.
Voordelen huidverzorging
Zinkgluconaat is een zuivere molecule die in zoutvorm wordt gebruikt, zodat hij beter door de huid kan worden opgenomen. Het helpt de talgproductie te verminderen, glans onder controle te houden en een evenwichtige, matte huid te bevorderen.
Ontdek de voordelen in ...
ClarinsMen After Shave Soothing Gel 75 ml Was price € 43,50 Dit is nu de prijs € 32,62 Gaf een score van 4.6667 van de 5 sterren
-25%
ClarinsMen After Shave Soothing Gel
75 ml
Was price € 43,50
€ 43,50
Dit is nu de prijs € 32,62
€ 32,62
(€ 434,93/1L)
Een intens kalmerende gel met 'pleistereffect' die irritaties en roodheid na het scheren vermindert.
My Clarins PURE-RESET resurfacing blemish serum 30 ml Was price € 35,00 Dit is nu de prijs € 26,25 Gaf een score van 4.9583 van de 5 sterren
-25%
My Clarins PURE-RESET resurfacing blemish serum
30 ml
Was price € 35,00
€ 35,00
Dit is nu de prijs € 26,25
€ 26,25
(€ 875,00/1L)
Dit frisse en lichte serum voor de jonge huid, verrijkt met zink en glycol- en salicylzuren, zorgt er onmiddellijk voor dat de huid er als nieuw uitziet.
SOS Pure - Zuiverend kleimasker voor een herstelde huidbalans 75 ml Was price € 48,50 Dit is nu de prijs € 36,37 Gaf een score van 5 van de 5 sterren
-25%
SOS Pure - Zuiverend kleimasker voor een herstelde huidbalans
75 ml
Was price € 48,50
€ 48,50
Dit is nu de prijs € 36,37
€ 36,37
(€ 484,93/1L)
Herstellend kleimasker met Fleischers wilgenroosje-extract
ClarinsMen Exfoliating Cleanser 125 ml Was price € 34,50 Dit is nu de prijs € 25,87 Gaf een score van 4.75 van de 5 sterren
-25%
ClarinsMen Exfoliating Cleanser
125 ml
Was price € 34,50
€ 34,50
Dit is nu de prijs € 25,87
€ 25,87
(€ 206,96/1L)
Scrubt, reinigt
ClarinsMen Gel Super Hydratant 50 ml Was price € 50,50 Dit is nu de prijs € 37,87 Gaf een score van 4.8125 van de 5 sterren