• Doorgaan naar inhoud
  • Ga naar de voettekst
Beauty Days | 25% korting op de hele website en 20% korting op het Precious assortiment! Shop nu
NIEUW DOUBLE SERUM EYE | De meest complete oogverzorging* heeft een hele nieuwe formule.
Nieuwe haarcollectie | Ontdek de ideale routine voor gezond en prachtig haar.
Zoekgeschiedenis
Clarins
Talen nl
Nederlands
français
Hamburgermenu
  • Nieuw
  • Verzorging
  • Lichaam en Haar
  • Make-Up
  • Geschenken
  • Aanbiedingen
  • Onze kernwaarden
  • Diensten
  • Spa-Expert
  1. Home
  2. Verzorging
  3. Mannen
  4. Hydraterende crème

Hydraterende crème

(6)
ClarinsMen Super Moisture Balm 50 ml Was price € 50,50 Dit is nu de prijs € 37,87 Gaf een score van 4.8438 van de 5 sterren

-25%

ClarinsMen Super Moisture Balm ClarinsMen Super Moisture Balm
ClarinsMen Super Moisture Balm
50 ml

Was price € 50,50

€ 50,50

Dit is nu de prijs € 37,87

€ 37,87
(€ 757,40/1L)

Geweldige hydratatie en comfortabele verzorging.

ClarinsMen Energizing Gel 50 ml Was price € 62,00 Dit is nu de prijs € 46,50 Gaf een score van 4.75 van de 5 sterren

-25%

ClarinsMen Energizing Gel ClarinsMen Energizing Gel
ClarinsMen Energizing Gel
50 ml

Was price € 62,00

€ 62,00

Dit is nu de prijs € 46,50

€ 46,50
(€ 930,00/1L)

De hydraterende gel speciaal ontworpen om de mannenhuid nieuwe energie te geven. Voor een verkwikte en verstevigde huid.

ClarinsMen Verzorgingsset – Hydraterende Gezichtsverzorging voor Alle Huidtypes unit Was price € 84,00 Dit is nu de prijs € 63,00 Gaf een score van 4.6667 van de 5 sterren

-25%

ClarinsMen Verzorgingsset – Hydraterende Gezichtsverzorging voor Alle Huidtypes ClarinsMen Verzorgingsset – Hydraterende Gezichtsverzorging voor Alle Huidtypes
ClarinsMen Verzorgingsset – Hydraterende Gezichtsverzorging voor Alle Huidtypes
unit

Was price € 84,00

€ 84,00

Dit is nu de prijs € 63,00

€ 63,00
1 stuk

Je essentiële gezichtsverzorging voor mannen: een complete routine die hydrateert, mild reinigt en de vochtarme huid verzacht. WAARDE: 98 euro.

ClarinsMen Super Moisture Gel 50 ml Was price € 50,50 Dit is nu de prijs € 37,87 Gaf een score van 4.8125 van de 5 sterren

-25%

ClarinsMen Super Moisture Gel ClarinsMen Super Moisture Gel
ClarinsMen Super Moisture Gel
50 ml

Was price € 50,50

€ 50,50

Dit is nu de prijs € 37,87

€ 37,87
(€ 757,40/1L)

Intense hydratatie en frisheid.

ClarinsMen Wrinkle-Smoothing & Firming Care 50 ml Was price € 77,50 Dit is nu de prijs € 58,12 Gaf een score van 4.1111 van de 5 sterren

-25%

ClarinsMen Wrinkle-Smoothing & Firming Care ClarinsMen Wrinkle-Smoothing & Firming Care
ClarinsMen Wrinkle-Smoothing & Firming Care
50 ml

Was price € 77,50

€ 77,50

Dit is nu de prijs € 58,12

€ 58,12
(€ 1.162,40/1L)

De verstevigende verzorging met liftend effect die de huidbarrière versterkt om tekenen van veroudering tegen te gaan.

ClarinsMen Energizing Eye Gel 15 ml Was price € 52,00 Dit is nu de prijs € 39,00 Gaf een score van 4.4286 van de 5 sterren

-25%

ClarinsMen Energizing Eye Gel ClarinsMen Energizing Eye Gel
ClarinsMen Energizing Eye Gel
15 ml

Was price € 52,00

€ 52,00

Dit is nu de prijs € 39,00

€ 39,00
(€ 2.600,00/1L)

Met biologisch rode ginseng-extract

Je bekeek 6 van de 6 producten

Filters

Sorteren op

Hulp nodig? Hulp nodig?

Je kan dit product niet toevoegen aan je winkelwagentje.