• Doorgaan naar inhoud
  • Ga naar de voettekst
Beauty Days | 25% korting op de hele website en 20% korting op het Precious assortiment! Shop nu
NIEUW DOUBLE SERUM EYE | De meest complete oogverzorging* heeft een hele nieuwe formule.
Nieuwe haarcollectie | Ontdek de ideale routine voor gezond en prachtig haar.
Zoekgeschiedenis
Clarins
Talen nl
Nederlands
français
Hamburgermenu
  • Nieuw
  • Verzorging
  • Lichaam en Haar
  • Make-Up
  • Geschenken
  • Aanbiedingen
  • Onze kernwaarden
  • Diensten
  • Spa-Expert
  1. Home
  2. Instituten & diensten
  3. Spa & Winkels
  4. Je eigen SPA, gewoon bij jou thuis

Je eigen SPA, gewoon bij jou thuis

(17)
Tonic Treatment Oil 100 ml Was price € 70,00 Dit is nu de prijs € 52,50 Gaf een score van 4.7196 van de 5 sterren

-25%

Tonic Treatment Oil Tonic Treatment Oil
Tonic Treatment Oil
100 ml

Was price € 70,00

€ 70,00

Dit is nu de prijs € 52,50

€ 52,50
(€ 525,00/1L)

Stevigheid, egaliserend en elasticiteit.100% pure plantenextracten

Blue Orchid Treatment Oil - De-hydrated skin 30 ml Was price € 58,50 Dit is nu de prijs € 43,87 Gaf een score van 4.7546 van de 5 sterren

-25%

Blue Orchid Treatment Oil - De-hydrated skin Blue Orchid Treatment Oil - De-hydrated skin
Blue Orchid Treatment Oil - De-hydrated skin
30 ml

Was price € 58,50

€ 58,50

Dit is nu de prijs € 43,87

€ 43,87
(€ 1.462,33/1L)

Een gezichtsolie met 100% plantaardige extracten voor de vochtarme huid.

Relax Body Treatment Oil 100 ml Was price € 70,00 Dit is nu de prijs € 52,50 Gaf een score van 4.8 van de 5 sterren

-25%

Relax Body Treatment Oil Relax Body Treatment Oil
Relax Body Treatment Oil
100 ml

Was price € 70,00

€ 70,00

Dit is nu de prijs € 52,50

€ 52,50
(€ 525,00/1L)

De lichaamsolie die ontspant, kalmeert en voedt

Contour Body Treatment Oil 100 ml Was price € 70,00 Dit is nu de prijs € 52,50 Gaf een score van 4.6026 van de 5 sterren

-25%

Contour Body Treatment Oil Contour Body Treatment Oil
Contour Body Treatment Oil
100 ml

Was price € 70,00

€ 70,00

Dit is nu de prijs € 52,50

€ 52,50
(€ 525,00/1L)

Verfijnend en afvoerend 100% pure plantenextracten

Lotus Treatment Oil - Combination/oily skin 30 ml Was price € 58,50 Dit is nu de prijs € 43,87 Gaf een score van 4.7429 van de 5 sterren

-25%

Lotus Treatment Oil - Combination/oily skin Lotus Treatment Oil - Combination/oily skin
Lotus Treatment Oil - Combination/oily skin
30 ml

Was price € 58,50

€ 58,50

Dit is nu de prijs € 43,87

€ 43,87
(€ 1.462,33/1L)

Herbalanceert en zuivert 100% pure plantenextracten

Moisture-Rich Body Lotion 2 Maten Was price € 50,00 Dit is nu de prijs € 37,50 Gaf een score van 4.7225 van de 5 sterren

-25%

Moisture-Rich Body Lotion
Moisture-Rich Body Lotion
2 Maten

Vanaf

Was price € 50,00

€ 50,00

Dit is nu de prijs € 37,50

€ 37,50
(€ 187,50/1L)

De ideale body lotion om de zeer droge huid intens te hydrateren.

25% korting op alles & 20% op Precious!

BEAUTY DAYS

25% korting op alles & 20% op Precious!

-25%* op alle bestellingen en -20%** op het Precious assortiment!
Bij aankopen vanaf € 95*** ontvang je een set met 4 bestsellers.

PROFITEER NU
Eau de Soins - Eau Ressourçante 100 ml Was price € 65,00 Dit is nu de prijs € 48,75 Gaf een score van 4.7885 van de 5 sterren

-25%

Eau de Soins - Eau Ressourçante
Eau de Soins - Eau Ressourçante
100 ml

Was price € 65,00

€ 65,00

Dit is nu de prijs € 48,75

€ 48,75
(€ 487,50/1L)

De Eau de Soins van Clarins omvat heerlijk geparfumeerde huidverzorgingsproducten die zowel lichaam als geest ontspannen.

Masvelt Advanced Body shaping cream 200 g Was price € 66,00 Dit is nu de prijs € 49,50 Gaf een score van 4.6034 van de 5 sterren

-25%

Masvelt Advanced Body shaping cream Masvelt Advanced Body shaping cream
Masvelt Advanced Body shaping cream
200 g

Was price € 66,00

€ 66,00

Dit is nu de prijs € 49,50

€ 49,50
(€ 247,50/1kg)

Met de Body shaping cream kunnen vrouwen jonger dan 50 jaar de contouren van hun lichaam vormen en herdefiniëren.

Deodorant - Eau Dynamisante 100 ml Was price € 29,50 Dit is nu de prijs € 22,12 Gaf een score van 4.5469 van de 5 sterren

-25%

Deodorant - Eau Dynamisante Deodorant - Eau Dynamisante
Deodorant - Eau Dynamisante
100 ml

Was price € 29,50

€ 29,50

Dit is nu de prijs € 22,12

€ 22,12
(€ 221,20/1L)

De geparfumeerde deodorant met de verkwikkende geurnoten van Eau Dynamisante.

Energizing fresh shower gel - Eau Dynamisante 200 ml Was price € 30,50 Dit is nu de prijs € 22,87 Gaf een score van 4.78 van de 5 sterren

-25%

Energizing fresh shower gel - Eau Dynamisante Energizing fresh shower gel - Eau Dynamisante
Energizing fresh shower gel - Eau Dynamisante
200 ml

Was price € 30,50

€ 30,50

Dit is nu de prijs € 22,87

€ 22,87
(€ 114,35/1L)

De geparfumeerde douchegel met de verkwikkende geur van de etherische oliën van Eau Dynamisante.

Body Fit Active Skin Smoothing Expert 2 Maten Was price € 66,00 Dit is nu de prijs € 49,50 Gaf een score van 4.6017 van de 5 sterren

-25%

Body Fit Active Skin Smoothing Expert Body Fit Active Skin Smoothing Expert
Body Fit Active Skin Smoothing Expert
2 Maten

Vanaf

Was price € 66,00

€ 66,00

Dit is nu de prijs € 49,50

€ 49,50
(€ 247,50/1L)

De eerste modellerende verzorging van Clarins met een cryo-actieve textuur. Gladmakend, liftend en verstevigend.

Energizing melting body lotion - Eau Dynamisante 200 ml Was price € 49,50 Dit is nu de prijs € 37,12 Gaf een score van 3.8293 van de 5 sterren

-25%

Energizing melting body lotion - Eau Dynamisante Energizing melting body lotion - Eau Dynamisante
Energizing melting body lotion - Eau Dynamisante
200 ml

Was price € 49,50

€ 49,50

Dit is nu de prijs € 37,12

€ 37,12
(€ 185,60/1L)

De hydraterende bodylotion met de verwikkende geur van de etherische oliën van Eau Dynamisante.

Uplifting fresh shower gel - Eau des Jardins 200 ml Was price € 30,50 Dit is nu de prijs € 22,87 Gaf een score van 4.6897 van de 5 sterren

-25%

Uplifting fresh shower gel - Eau des Jardins Uplifting fresh shower gel - Eau des Jardins
Uplifting fresh shower gel - Eau des Jardins
200 ml

Was price € 30,50

€ 30,50

Dit is nu de prijs € 22,87

€ 22,87
(€ 114,35/1L)

De geparfumeerde douchegel met de verwikkende geur van etherische oliën van Eau des Jardins.

Eau de Soins - Eau des Jardins 100 ml Was price € 65,00 Dit is nu de prijs € 48,75 Gaf een score van 4.8442 van de 5 sterren

-25%

Eau de Soins - Eau des Jardins
Eau de Soins - Eau des Jardins
100 ml

Was price € 65,00

€ 65,00

Dit is nu de prijs € 48,75

€ 48,75
(€ 487,50/1L)

De Eau de Soins van Clarins omvat heerlijk geparfumeerde huidverzorgingsproducten die zowel lichaam als geest verkwikken.

Uplifting melting body lotion - Eau des Jardins 200 ml Was price € 49,50 Dit is nu de prijs € 37,12 Gaf een score van 4.9583 van de 5 sterren

-25%

Uplifting melting body lotion - Eau des Jardins Uplifting melting body lotion - Eau des Jardins
Uplifting melting body lotion - Eau des Jardins
200 ml

Was price € 49,50

€ 49,50

Dit is nu de prijs € 37,12

€ 37,12
(€ 185,60/1L)

De hydraterende bodylotion met de verwikkende geur van etherische oliën van Eau des Jardins.

Hand and Nail Treatment Balm 100 ml Was price € 30,00 Dit is nu de prijs € 22,50 Gaf een score van 4.4615 van de 5 sterren

-25%

Hand and Nail Treatment Balm Hand and Nail Treatment Balm
Hand and Nail Treatment Balm
100 ml

Was price € 30,00

€ 30,00

Dit is nu de prijs € 22,50

€ 22,50
(€ 225,00/1L)

Alle expertise van de Hand and Nail Treatment Cream in een rijkere formule.

Super Restorative Balm For abdomen and waist 200 ml Was price € 91,00 Dit is nu de prijs € 68,25 Gaf een score van 4.381 van de 5 sterren

-25%

Super Restorative Balm For abdomen and waist Super Restorative Balm For abdomen and waist
Super Restorative Balm For abdomen and waist
200 ml

Was price € 91,00

€ 91,00

Dit is nu de prijs € 68,25

€ 68,25
(€ 341,25/1L)

De balsem die vormend werkt en de zones die geneigd zijn te verslappen herdefinieert, vooral bij vrouwen van 50 jaar en ouder.

Je bekeek 17 van de 17 producten

Filters

Sorteren op

Hulp nodig? Hulp nodig?

Je kan dit product niet toevoegen aan je winkelwagentje.