• Doorgaan naar inhoud
  • Ga naar de voettekst
Beauty Days | 25% korting op de hele website en 20% korting op het Precious assortiment! Shop nu
NIEUW DOUBLE SERUM EYE | De meest complete oogverzorging* heeft een hele nieuwe formule.
Nieuwe haarcollectie | Ontdek de ideale routine voor gezond en prachtig haar.
Zoekgeschiedenis
Clarins
Talen nl
Nederlands
français
Hamburgermenu
  • Nieuw
  • Verzorging
  • Lichaam en Haar
  • Make-Up
  • Geschenken
  • Aanbiedingen
  • Onze kernwaarden
  • Diensten
  • Spa-Expert
  1. Home
  2. 20% korting + vanaf € 80*, je Clarins verzorgingsroutine!

20% korting + vanaf € 80*, je Clarins verzorgingsroutine!

(43)
Wonder Perfect 5D Mascara - Multidimensionale wimperlook 01 black Was price € 42,00 Dit is nu de prijs € 31,50 Gaf een score van 4.3846 van de 5 sterren

-25%

Try it on
Wonder Perfect 5D Mascara - Multidimensionale wimperlook Wonder Perfect 5D Mascara - Multidimensionale wimperlook
Wonder Perfect 5D Mascara - Multidimensionale wimperlook
01 black

Was price € 42,00

€ 42,00

Dit is nu de prijs € 31,50

€ 31,50

De mascara die de 5 dimensies van de blik versterkt: volume, lengte, krul, definitie + verzorgende werking.

DOUBLE SERUM - Verstevigend anti-ageing serum 3 Maten Was price € 106,00 Dit is nu de prijs € 79,50 Gaf een score van 4.7637 van de 5 sterren

-25%

DOUBLE SERUM - Verstevigend anti-ageing serum
DOUBLE SERUM - Verstevigend anti-ageing serum
3 Maten

Vanaf

Was price € 106,00

€ 106,00

Dit is nu de prijs € 79,50

€ 79,50
(€ 2.650,00/1L)

Double Serum gaat tekenen van zowel natuurlijke huidveroudering, als huidveroudering veroorzaakt door de levensstijl en de omgeving tegen.

Total Eye Lift – Liftende en verstevigende oogverzorging 2 Maten Was price € 76,00 Dit is nu de prijs € 57,00 Gaf een score van 4.6584 van de 5 sterren

-25%

Navulbaar
Total Eye Lift – Liftende en verstevigende oogverzorging
Total Eye Lift – Liftende en verstevigende oogverzorging
2 Maten

Vanaf

Was price € 76,00

€ 76,00

Dit is nu de prijs € 57,00

€ 57,00
(€ 3.800,00/1L)

De complete verzorging met Clarins "LIFT"-expertise, speciaal ontworpen om de huid rondom de ogen te verfraaien. Navulbaar.

Lip Comfort Oil Cryo-Plumping - Verkoelende, volumegevende lipverzorging 00 cryo mint Was price € 32,50 Dit is nu de prijs € 24,37 Gaf een score van 4.7826 van de 5 sterren

-25%

Try it on
Lip Comfort Oil Cryo-Plumping - Verkoelende, volumegevende lipverzorging Lip Comfort Oil Cryo-Plumping - Verkoelende, volumegevende lipverzorging
Lip Comfort Oil Cryo-Plumping - Verkoelende, volumegevende lipverzorging
00 cryo mint

Was price € 32,50

€ 32,50

Dit is nu de prijs € 24,37

€ 24,37

Een cryo-versie van de Lip Comfort Oil: een vleugje frisheid op je lippen, direct glanzend en voller effect, met een geconcentreerde verzorging voor optimaal comfort.

Multi-Active Glow Serum 30 ml Was price € 75,00 Dit is nu de prijs € 56,25 Gaf een score van 4.7089 van de 5 sterren

-25%

Multi-Active Glow Serum Multi-Active Glow Serum
Multi-Active Glow Serum
30 ml

Was price € 75,00

€ 75,00

Dit is nu de prijs € 56,25

€ 56,25
(€ 1.875,00/1L)

Het tweefasen serum dat de huid laat stralen, de huid glad maakt en de teint dag na dag egaliseert.

Extra-Firming Night Cream - Alle huidtypes 40+ 2 Maten Was price € 90,50 Dit is nu de prijs € 67,87 Gaf een score van 4.7909 van de 5 sterren

-25%

Navulbaar
Extra-Firming Night Cream - Alle huidtypes 40+
Extra-Firming Night Cream - Alle huidtypes 40+
2 Maten

Vanaf

Was price € 90,50

€ 90,50

Dit is nu de prijs € 67,87

€ 67,87
(€ 1.357,40/1L)

INNOVATIEVE* [COLLAGEEN]³-TECHNOLOGIE. Revitaliserende crème, voor gladgestreken rimpels en een stevige huid. *van Clarins.

Welkomstaanbieding: 20% KORTING + je iconische welkomstcadeau!

EXCLUSIEF OP CLARINS.COM

Welkomstaanbieding: 20% KORTING + je iconische welkomstcadeau!

Alleen deze maand:
Ontvang 20% korting op je eerste bestelling +
Vanaf € 80* krijg je een GRATIS exclusief cadeau!

Aanmelden / Ontdek Club Clarins
Extra-Firming Day Cream - Alle huidtypes 40+ 2 Maten Was price € 85,50 Dit is nu de prijs € 64,12 Gaf een score van 4.8 van de 5 sterren

-25%

Extra-Firming Day Cream - Alle huidtypes 40+
Extra-Firming Day Cream - Alle huidtypes 40+
2 Maten

Vanaf

Was price € 85,50

€ 85,50

Dit is nu de prijs € 64,12

€ 64,12
(€ 1.282,40/1L)

INNOVATIEVE* [COLLAGEEN]³-TECHNOLOGIE. Crème met liftend effect, voor gladgestreken rimpels en een stevige huid. *van Clarins.

DOUBLE SERUM FOUNDATION 39 Tinten Was price € 62,00 Dit is nu de prijs € 46,50 Gaf een score van 4.6832 van de 5 sterren

-25%

Try it on
DOUBLE SERUM FOUNDATION
DOUBLE SERUM FOUNDATION

Was price € 62,00

€ 62,00

Dit is nu de prijs € 46,50

€ 46,50
(€ 1.550,00/1L)

Een geavanceerde, medium tot volledig dekkende serumfoundation met een stralende, satijnachtige finish en anti-ageing werking voor een jeugdige uitstraling.

Gua Sha-Inspired Foundation Brush - Egale dekking & liftend effect unit Was price € 53,00 Dit is nu de prijs € 39,75 Gaf een score van 5 van de 5 sterren

-25%

Gua Sha-Inspired Foundation Brush - Egale dekking & liftend effect Gua Sha-Inspired Foundation Brush - Egale dekking & liftend effect
Gua Sha-Inspired Foundation Brush - Egale dekking & liftend effect
unit

Was price € 53,00

€ 53,00

Dit is nu de prijs € 39,75

€ 39,75
1 stuk

De eerste op Gua Sha geïnspireerde kwast van Clarins versterkt het liftende effect en de werking van de Double Serum Foundation en zorgt ervoor dat de formule mooi in laagjes kan worden aangebracht.

Lip Oil Balm Cryo-Plumping - Verkoelende, volumegevende lipverzorging 00 cryo mint Was price € 31,00 Dit is nu de prijs € 23,25 Gaf een score van 4.8182 van de 5 sterren

-25%

Try it on
Lip Oil Balm Cryo-Plumping - Verkoelende, volumegevende lipverzorging Lip Oil Balm Cryo-Plumping - Verkoelende, volumegevende lipverzorging
Lip Oil Balm Cryo-Plumping - Verkoelende, volumegevende lipverzorging
00 cryo mint

Was price € 31,00

€ 31,00

Dit is nu de prijs € 23,25

€ 23,25

De Lip Oil Balm Cryo: een hydraterende balsem-in-olie die de lippen voller doet ogen en meteen zorgt voor een heerlijk verfrissend Baby Lips-effect.

Gentle Renewing Cleansing Mousse 150 ml Was price € 35,50 Dit is nu de prijs € 26,62 Gaf een score van 4.8732 van de 5 sterren

-25%

Gentle Renewing Cleansing Mousse
Gentle Renewing Cleansing Mousse
150 ml

Was price € 35,50

€ 35,50

Dit is nu de prijs € 26,62

€ 26,62
(€ 177,47/1L)

Het intens schuimende schuim maakt de huid schoon, verwijdert make-up op milde wijze en laat de doffe teint weer stralen, voor een huid die aanvoelt als nieuw.

Hand and Nail Treatment Cream 100 ml Was price € 30,00 Dit is nu de prijs € 22,50 Gaf een score van 4.8265 van de 5 sterren

-25%

Hand and Nail Treatment Cream
Hand and Nail Treatment Cream
100 ml

Was price € 30,00

€ 30,00

Dit is nu de prijs € 22,50

€ 22,50
(€ 225,00/1L)

Verzacht, beschermt, hydrateert, pakt vlekjes aan, versterkt nagels

Body Fit Active Skin Smoothing Expert 2 Maten Was price € 66,00 Dit is nu de prijs € 49,50 Gaf een score van 4.6017 van de 5 sterren

-25%

Body Fit Active Skin Smoothing Expert Body Fit Active Skin Smoothing Expert
Body Fit Active Skin Smoothing Expert
2 Maten

Vanaf

Was price € 66,00

€ 66,00

Dit is nu de prijs € 49,50

€ 49,50
(€ 247,50/1L)

De eerste modellerende verzorging van Clarins met een cryo-actieve textuur. Gladmakend, liftend en verstevigend.

Hydra-Essentiel [HA²] Silky cream - Normal to dry skin 2 Maten Was price € 36,50 Dit is nu de prijs € 27,37 Gaf een score van 4.7156 van de 5 sterren

-25%

Hydra-Essentiel [HA²] Silky cream - Normal to dry skin
Hydra-Essentiel [HA²] Silky cream - Normal to dry skin
2 Maten

Vanaf

Was price € 36,50

€ 36,50

Dit is nu de prijs € 27,37

€ 27,37
(€ 912,33/1L)

Hydraterende en volumegevende gezichtscrème voor overdag.

Hydra-Essentiel [HA²] Night cream - All skin types 50 ml Was price € 59,50 Dit is nu de prijs € 44,62 Gaf een score van 4.9255 van de 5 sterren

-25%

Hydra-Essentiel [HA²] Night cream - All skin types Hydra-Essentiel [HA²] Night cream - All skin types
Hydra-Essentiel [HA²] Night cream - All skin types
50 ml

Was price € 59,50

€ 59,50

Dit is nu de prijs € 44,62

€ 44,62
(€ 892,40/1L)

Hydraterende en volumegevende gezichtscrème voor ‘s nachts.

Lip Comfort Oil Geschenkset – Voedende, comfortabele lipolie unit Was price € 67,00 Dit is nu de prijs € 50,25 Gaf een score van 4.5429 van de 5 sterren

-25%

Lip Comfort Oil Geschenkset – Voedende, comfortabele lipolie Lip Comfort Oil Geschenkset – Voedende, comfortabele lipolie
Lip Comfort Oil Geschenkset – Voedende, comfortabele lipolie
unit

Was price € 67,00

€ 67,00

Dit is nu de prijs € 50,25

€ 50,25
1 stuk

Een selectie van de Lip Comfort Oil in 4 iconische tinten voor prachtige lippen.

Instant Eye Make-Up Remover 125 ml Was price € 33,00 Dit is nu de prijs € 24,75 Gaf een score van 4.6418 van de 5 sterren

-25%

Instant Eye Make-Up Remover
Instant Eye Make-Up Remover
125 ml

Was price € 33,00

€ 33,00

Dit is nu de prijs € 24,75

€ 24,75
(€ 198,00/1L)

Tweefasen oogmake-upremover die waterproof make-up op milde wijze verwijdert.

Moisture-Rich Body Lotion 2 Maten Was price € 50,00 Dit is nu de prijs € 37,50 Gaf een score van 4.7225 van de 5 sterren

-25%

Moisture-Rich Body Lotion
Moisture-Rich Body Lotion
2 Maten

Vanaf

Was price € 50,00

€ 50,00

Dit is nu de prijs € 37,50

€ 37,50
(€ 187,50/1L)

De ideale body lotion om de zeer droge huid intens te hydrateren.

Body-Smoothing Moisture Milk 400 ml Was price € 43,00 Dit is nu de prijs € 32,25 Gaf een score van 4.708 van de 5 sterren

-25%

Body-Smoothing Moisture Milk Body-Smoothing Moisture Milk
Body-Smoothing Moisture Milk
400 ml

Was price € 43,00

€ 43,00

Dit is nu de prijs € 32,25

€ 32,25
(€ 80,63/1L)

Hydraterende bodymilk die de huid dag na dag voedt.

Total Cleansing Oil 2 Maten Was price € 35,50 Dit is nu de prijs € 26,62 Gaf een score van 4.8636 van de 5 sterren

-25%

Navulbaar
Total Cleansing Oil
Total Cleansing Oil
2 Maten

Vanaf

Was price € 35,50

€ 35,50

Dit is nu de prijs € 26,62

€ 26,62
(€ 177,47/1L)

Een reinigingsolie die zelfs waterproof make-up verwijdert en de huid in balans houdt.

Radiance-Plus Golden Glow Booster for Face 15 ml Was price € 37,00 Dit is nu de prijs € 27,75 Gaf een score van 4.4931 van de 5 sterren

-25%

Radiance-Plus Golden Glow Booster for Face Radiance-Plus Golden Glow Booster for Face
Radiance-Plus Golden Glow Booster for Face
15 ml

Was price € 37,00

€ 37,00

Dit is nu de prijs € 27,75

€ 27,75
(€ 1.850,00/1L)

Een zelfbruinende booster voor het gezicht die met elke moisturizer kan worden gemengd voor een onmiddellijke gouden gloed.

Je bekeek 21 van de 43 producten

Meer laden

Filters

Sorteren op

Hulp nodig? Hulp nodig?

Je kan dit product niet toevoegen aan je winkelwagentje.