De kokosnoot is de goed gereisde vrucht van de kokosnootboom, een elegante palm uit warme gebieden van de wereld. Men gelooft dat het zijn oorsprong heeft in Zuid-Azië voordat het de tropische kustgebieden van Afrika, Amerika en Oceanië koloniseerde dankzij zijn vermogen om dagen te drijven en nog steeds zijn capaciteit om te ontkiemen te behouden. De kokosnootboom is een van de oudste bekende 'nuttige' planten. Het hout is gewild in de bouw en zijn sap is een dorstlessende drank. Alleen al de vrucht, de kokosnoot, is een zeer compleet voedsel met zijn zoete, witte voedzame vruchtvlees en heerlijke verfrissende, licht melkachtige water.
Voordelen huidverzorging
Kokosolie staat traditioneel bekend om zijn voedende en beschermende eigenschappen.
Een verantwoorde sourcing
De bescherming van de bodem en de biodiversiteit is een verbintenis die Clarins al lang geleden aanging. Daarom hebben wij altijd prioriteit gegeven aan plantaardige actieve ingrediënten die afkomstig zijn van de biologische landbouw, geteeld volgens duurzame landbouwmethoden die de natuur en de gezondheid van de bodem respecteren. Voor bepaalde planten, zoals de kokosboom, doen wij aan multi-sourcing, wat betekent dat wij zowel biologische als niet-biologische extracten gebruiken om ervoor te zorgen dat het volume dat wij voor onze producten nodig hebben, wordt gehaald.
Ontdek de voordelen in ...
Uplifting melting body lotion - Eau des Jardins 200 ml Was price € 49,50 Dit is nu de prijs € 37,12 Gaf een score van 4.9583 van de 5 sterren
-25%
Uplifting melting body lotion - Eau des Jardins
200 ml
Was price € 49,50
€ 49,50
Dit is nu de prijs € 37,12
€ 37,12
(€ 185,60/1L)
De hydraterende bodylotion met de verwikkende geur van etherische oliën van Eau des Jardins.
Moisture-Rich Body Lotion 200 ml Was price € 50,00 Dit is nu de prijs € 37,50 Gaf een score van 4.7225 van de 5 sterren
-25%
Moisture-Rich Body Lotion
200 ml
Was price € 50,00
€ 50,00
Dit is nu de prijs € 37,50
€ 37,50
(€ 187,50/1L)
De ideale body lotion om de zeer droge huid intens te hydrateren.
Masvelt Advanced Body shaping cream 200 g Was price € 66,00 Dit is nu de prijs € 49,50 Gaf een score van 4.6034 van de 5 sterren
-25%
Masvelt Advanced Body shaping cream
200 g
Was price € 66,00
€ 66,00
Dit is nu de prijs € 49,50
€ 49,50
(€ 247,50/1kg)
Met de Body shaping cream kunnen vrouwen jonger dan 50 jaar de contouren van hun lichaam vormen en herdefiniëren.
Energizing melting body lotion - Eau Dynamisante 200 ml Was price € 49,50 Dit is nu de prijs € 37,12 Gaf een score van 3.8293 van de 5 sterren
-25%
Energizing melting body lotion - Eau Dynamisante
200 ml
Was price € 49,50
€ 49,50
Dit is nu de prijs € 37,12
€ 37,12
(€ 185,60/1L)
De hydraterende bodylotion met de verwikkende geur van de etherische oliën van Eau Dynamisante.
Super Restorative Rose Radiance - Alle huidtypes 50+ 50 ml Was price € 128,00 Dit is nu de prijs € 96,00 Gaf een score van 4.6282 van de 5 sterren
-25%
Super Restorative Rose Radiance - Alle huidtypes 50+
50 ml
Was price € 128,00
€ 128,00
Dit is nu de prijs € 96,00
€ 96,00
(€ 1.920,00/1L)
Deze verstevigende dagverzorging zorgt ervoor dat de huid die verzwakt is door leeftijdsgebonden hormonale veranderingen weer gaat stralen.