• Doorgaan naar inhoud
  • Ga naar de voettekst
Beauty Days | 25% korting op de hele website en 20% korting op het Precious assortiment! Shop nu
NIEUW DOUBLE SERUM EYE | De meest complete oogverzorging* heeft een hele nieuwe formule.
Nieuwe haarcollectie | Ontdek de ideale routine voor gezond en prachtig haar.
Zoekgeschiedenis
Clarins
Talen nl
Nederlands
français
Hamburgermenu
  • Nieuw
  • Verzorging
  • Lichaam en Haar
  • Make-Up
  • Geschenken
  • Aanbiedingen
  • Onze kernwaarden
  • Diensten
  • Spa-Expert
  1. Home
  2. Verzorging
  3. Behoeften

Behoeften

(32)
Total Eye Lift – Liftende en verstevigende oogverzorging 2 Maten Was price € 76,00 Dit is nu de prijs € 57,00 Gaf een score van 4.6584 van de 5 sterren

-25%

Navulbaar
Total Eye Lift – Liftende en verstevigende oogverzorging
Total Eye Lift – Liftende en verstevigende oogverzorging
2 Maten

Vanaf

Was price € 76,00

€ 76,00

Dit is nu de prijs € 57,00

€ 57,00
(€ 3.800,00/1L)

De complete verzorging met Clarins "LIFT"-expertise, speciaal ontworpen om de huid rondom de ogen te verfraaien. Navulbaar.

Hydrating Toning Lotion 3 Maten Was price € 31,00 Dit is nu de prijs € 23,25 Gaf een score van 4.8537 van de 5 sterren

-25%

Navulbaar
Hydrating Toning Lotion
Hydrating Toning Lotion
3 Maten

Vanaf

Was price € 31,00

€ 31,00

Dit is nu de prijs € 23,25

€ 23,25
(€ 116,25/1L)

Een verkwikkende lotion die de huid hydrateert, verzacht en de normale tot droge huid in balans houdt .

Extra-Firming Energy - Collageen- & glowcrème 2 Maten Was price € 85,50 Dit is nu de prijs € 64,12 Gaf een score van 4.7619 van de 5 sterren

-25%

Navulbaar
Extra-Firming Energy - Collageen- & glowcrème
Extra-Firming Energy - Collageen- & glowcrème
2 Maten

Vanaf

Was price € 85,50

€ 85,50

Dit is nu de prijs € 64,12

€ 64,12
(€ 1.282,40/1L)

De 2-in-1 verzorging verstevigt de huid en zet haar uitstraling extra kracht bij, voor een stevigere, gladdere, stralende en verkwikte huid.

Extra-Firming Day Cream SPF15 - Alle huidtypes 40+ 2 Maten Was price € 85,50 Dit is nu de prijs € 64,12 Gaf een score van 4.6 van de 5 sterren

-25%

Navulbaar
Extra-Firming Day Cream SPF15 - Alle huidtypes 40+
Extra-Firming Day Cream SPF15 - Alle huidtypes 40+
2 Maten

Vanaf

Was price € 85,50

€ 85,50

Dit is nu de prijs € 64,12

€ 64,12
(€ 1.282,40/1L)

INNOVATIEVE* [COLLAGEEN]³-TECHNOLOGIE. Crème met liftend effect, voor gladgestreken rimpels en een stevige huid. - SPF15. *van Clarins.

Extra-Firming Night Cream - Alle huidtypes 40+ 2 Maten Was price € 90,50 Dit is nu de prijs € 67,87 Gaf een score van 4.7909 van de 5 sterren

-25%

Navulbaar
Extra-Firming Night Cream - Alle huidtypes 40+
Extra-Firming Night Cream - Alle huidtypes 40+
2 Maten

Vanaf

Was price € 90,50

€ 90,50

Dit is nu de prijs € 67,87

€ 67,87
(€ 1.357,40/1L)

INNOVATIEVE* [COLLAGEEN]³-TECHNOLOGIE. Revitaliserende crème, voor gladgestreken rimpels en een stevige huid. *van Clarins.

Velvet Cleansing Milk 3 Maten Was price € 31,00 Dit is nu de prijs € 23,25 Gaf een score van 4.825 van de 5 sterren

-25%

Navulbaar
Velvet Cleansing Milk
Velvet Cleansing Milk
3 Maten

Vanaf

Was price € 31,00

€ 31,00

Dit is nu de prijs € 23,25

€ 23,25
(€ 116,25/1L)

Een romige milk die make-up verwijdert, de huid kalmeert en haar in balans houdt.

25% korting op alles & 20% op Precious!

BEAUTY DAYS

25% korting op alles & 20% op Precious!

-25%* op alle bestellingen en -20%** op het Precious assortiment!
Bij aankopen vanaf € 95*** ontvang je een set met 4 bestsellers.

PROFITEER NU
Extra-Firming Night Cream - Droge huid 40+ 2 Maten Was price € 90,50 Dit is nu de prijs € 67,87 Gaf een score van 4.8649 van de 5 sterren

-25%

Navulbaar
Extra-Firming Night Cream - Droge huid 40+
Extra-Firming Night Cream - Droge huid 40+
2 Maten

Vanaf

Was price € 90,50

€ 90,50

Dit is nu de prijs € 67,87

€ 67,87
(€ 1.357,40/1L)

INNOVATIEVE* [COLLAGEEN]³-TECHNOLOGIE. Crème met revitaliserend effect, voor gladgestreken rimpels en een stevige huid - Voedt de droge huid en doet haar comfortabel aanvoelen. *van Clarins.

Beauty Adventskalender 24 Vakjes Navulling unit Was price € 135,00 Dit is nu de prijs € 121,50 Gaf een score van 4.4805 van de 5 sterren

-10%

Beauty Adventskalender 24 Vakjes Navulling
Beauty Adventskalender 24 Vakjes Navulling
unit

Was price € 135,00

€ 135,00

Dit is nu de prijs € 121,50

€ 121,50
1 stuk

Ontdek ons milieuvriendelijke concept: de navulling voor je adventskalender! 24 beautyverrassingen, samen verpakt in één doos, zonder de verpakking van de adventskalender. WAARDE: 370 euro.

Tonic Bath & Shower Concentrate 2 Maten Was price € 24,00 Dit is nu de prijs € 18,00 Gaf een score van 4.4255 van de 5 sterren

-25%

Navulbaar
Tonic Bath & Shower Concentrate
Tonic Bath & Shower Concentrate
2 Maten

Vanaf

Was price € 24,00

€ 24,00

Dit is nu de prijs € 18,00

€ 18,00
(€ 90,00/1L)

Een douchegel met etherische oliën die de huid reinigt en verkwikt.

Extra-Firming Day Cream - Droge huid 40+ 2 Maten Was price € 85,50 Dit is nu de prijs € 64,12 Gaf een score van 4.6286 van de 5 sterren

-25%

Navulbaar
Extra-Firming Day Cream - Droge huid 40+
Extra-Firming Day Cream - Droge huid 40+
2 Maten

Vanaf

Was price € 85,50

€ 85,50

Dit is nu de prijs € 64,12

€ 64,12
(€ 1.282,40/1L)

INNOVATIEVE* [COLLAGEEN]³-TECHNOLOGIE. Crème met liftend effect, voor gladgestreken rimpels en een stevige huid - Voedt de droge huid en doet haar comfortabel aanvoelen. *van Clarins.

Extra-Firming Day Cream - Alle huidtypes 40+ 2 Maten Was price € 85,50 Dit is nu de prijs € 64,12 Gaf een score van 4.8 van de 5 sterren

-25%

Extra-Firming Day Cream - Alle huidtypes 40+
Extra-Firming Day Cream - Alle huidtypes 40+
2 Maten

Vanaf

Was price € 85,50

€ 85,50

Dit is nu de prijs € 64,12

€ 64,12
(€ 1.282,40/1L)

INNOVATIEVE* [COLLAGEEN]³-TECHNOLOGIE. Crème met liftend effect, voor gladgestreken rimpels en een stevige huid. *van Clarins.

Multi-Active Night Cream - Alle huidtypes 30+ 50 ml Was price € 85,50 Dit is nu de prijs € 64,12 Gaf een score van 4.807 van de 5 sterren

-25%

Multi-Active Night Cream - Alle huidtypes 30+ Multi-Active Night Cream - Alle huidtypes 30+
Multi-Active Night Cream - Alle huidtypes 30+
50 ml

Was price € 85,50

€ 85,50

Dit is nu de prijs € 64,12

€ 64,12
(€ 1.282,40/1L)

Herstellende nachtcrème voor een gladdere huid, verrijkt met [NIACINAMIDE + ZEEDISTEL EXTRACT]. Aangenaam aanvoelende textuur.

Purifying Toning Lotion 3 Maten Was price € 31,00 Dit is nu de prijs € 23,25 Gaf een score van 4.5862 van de 5 sterren

-25%

Navulbaar
Purifying Toning Lotion
Purifying Toning Lotion
3 Maten

Vanaf

Was price € 31,00

€ 31,00

Dit is nu de prijs € 23,25

€ 23,25
(€ 116,25/1L)

Een verkwikkende lotion die de huid zuivert, poriën verfijnd en de gemengde tot vette huid in balans houdt .

Soothing Toning Lotion 3 Maten Was price € 31,00 Dit is nu de prijs € 23,25 Gaf een score van 4.85 van de 5 sterren

-25%

Navulbaar
Soothing Toning Lotion
Soothing Toning Lotion
3 Maten

Vanaf

Was price € 31,00

€ 31,00

Dit is nu de prijs € 23,25

€ 23,25
(€ 116,25/1L)

Een lotion die de huid kalmeert en de zeer droge of gevoelige huid in balans houdt .

Total Cleansing Oil 2 Maten Was price € 35,50 Dit is nu de prijs € 26,62 Gaf een score van 4.8636 van de 5 sterren

-25%

Navulbaar
Total Cleansing Oil
Total Cleansing Oil
2 Maten

Vanaf

Was price € 35,50

€ 35,50

Dit is nu de prijs € 26,62

€ 26,62
(€ 177,47/1L)

Een reinigingsolie die zelfs waterproof make-up verwijdert en de huid in balans houdt.

My Clarins RE-BOOST TINTED hydra-energizing tinted cream 50 ml Was price € 31,00 Dit is nu de prijs € 23,25 Gaf een score van 4.66 van de 5 sterren

-25%

My Clarins RE-BOOST TINTED hydra-energizing tinted cream My Clarins RE-BOOST TINTED hydra-energizing tinted cream
My Clarins RE-BOOST TINTED hydra-energizing tinted cream
50 ml

Was price € 31,00

€ 31,00

Dit is nu de prijs € 23,25

€ 23,25
(€ 465,00/1L)

Een getinte crème voor alle huidtypes die hydrateert, verkwikt en de teint egaliseert; de huid krijgt meteen een gezonde uitstraling.

Multi-Active Day Cream - Droge huid 30+ 50 ml Was price € 80,50 Dit is nu de prijs € 60,37 Gaf een score van 4.5294 van de 5 sterren

-25%

Multi-Active Day Cream - Droge huid 30+ Multi-Active Day Cream - Droge huid 30+
Multi-Active Day Cream - Droge huid 30+
50 ml

Was price € 80,50

€ 80,50

Dit is nu de prijs € 60,37

€ 60,37
(€ 1.207,40/1L)

Crème voor een gladdere, stralende huid. Rijke en comfortabel aanvoelende textuur. Verrijkt met [NIACINAMIDE + ZEEDISTEL EXTRACT]

Super Restorative Balm For abdomen and waist 200 ml Was price € 91,00 Dit is nu de prijs € 68,25 Gaf een score van 4.381 van de 5 sterren

-25%

Super Restorative Balm For abdomen and waist Super Restorative Balm For abdomen and waist
Super Restorative Balm For abdomen and waist
200 ml

Was price € 91,00

€ 91,00

Dit is nu de prijs € 68,25

€ 68,25
(€ 341,25/1L)

De balsem die vormend werkt en de zones die geneigd zijn te verslappen herdefinieert, vooral bij vrouwen van 50 jaar en ouder.

Body Fit Active Skin Smoothing Expert 2 Maten Was price € 66,00 Dit is nu de prijs € 49,50 Gaf een score van 4.6017 van de 5 sterren

-25%

Body Fit Active Skin Smoothing Expert Body Fit Active Skin Smoothing Expert
Body Fit Active Skin Smoothing Expert
2 Maten

Vanaf

Was price € 66,00

€ 66,00

Dit is nu de prijs € 49,50

€ 49,50
(€ 247,50/1L)

De eerste modellerende verzorging van Clarins met een cryo-actieve textuur. Gladmakend, liftend en verstevigend.

Contour Body Treatment Oil 100 ml Was price € 70,00 Dit is nu de prijs € 52,50 Gaf een score van 4.6026 van de 5 sterren

-25%

Contour Body Treatment Oil Contour Body Treatment Oil
Contour Body Treatment Oil
100 ml

Was price € 70,00

€ 70,00

Dit is nu de prijs € 52,50

€ 52,50
(€ 525,00/1L)

Verfijnend en afvoerend 100% pure plantenextracten

My Clarins REVEAL purple gentle radiance scrub 50 ml Was price € 24,50 Dit is nu de prijs € 18,37 Gaf een score van 4.8182 van de 5 sterren

-25%

My Clarins REVEAL purple gentle radiance scrub My Clarins REVEAL purple gentle radiance scrub
My Clarins REVEAL purple gentle radiance scrub
50 ml

Was price € 24,50

€ 24,50

Dit is nu de prijs € 18,37

€ 18,37
(€ 367,40/1L)

De scrub met korrels die de huid en lippen zacht exfolieert voor alle huidtypen.

Je bekeek 21 van de 32 producten

Meer laden

Filters

Sorteren op

Hulp nodig? Hulp nodig?

Je kan dit product niet toevoegen aan je winkelwagentje.