• Doorgaan naar inhoud
  • Ga naar de voettekst
Beauty Days | 25% korting op de hele website en 20% korting op het Precious assortiment! Shop nu
NIEUW DOUBLE SERUM EYE | De meest complete oogverzorging* heeft een hele nieuwe formule.
Nieuwe haarcollectie | Ontdek de ideale routine voor gezond en prachtig haar.
Zoekgeschiedenis
Clarins
Talen nl
Nederlands
français
Hamburgermenu
  • Nieuw
  • Verzorging
  • Lichaam en Haar
  • Make-Up
  • Geschenken
  • Aanbiedingen
  • Onze kernwaarden
  • Diensten
  • Spa-Expert
  1. Home
  2. Verzorging
  3. Gezicht
  4. Nachtcrème

Nachtcrème & Nachtverzorging : anti-ageing en hydratatie

(40)
Het gezicht van een vrouw met kenmerken die een AI-analyse voorstellen voor het uitvoeren van een huiddiagnose.

AI Skin Observer

Ontdek jouw persoonlijke skincareroutine.

GEZICHTSSCAN STARTEN
Nutri-Lumière Night Cream - Alle huidtypes 60+ 50 ml Was price € 152,00 Dit is nu de prijs € 114,00 Gaf een score van 4.7349 van de 5 sterren

-25%

Nutri-Lumière Night Cream - Alle huidtypes 60+ Nutri-Lumière Night Cream - Alle huidtypes 60+
Nutri-Lumière Night Cream - Alle huidtypes 60+
50 ml

Was price € 152,00

€ 152,00

Dit is nu de prijs € 114,00

€ 114,00
(€ 2.280,00/1L)

Intens herstellende crème Alle huidtypen

Limited Edition: Zomer Geschenkset unit Was price € 115,00 Dit is nu de prijs € 86,25 Gaf een score van 4.7632 van de 5 sterren

-25%

Limited Edition: Zomer Geschenkset
Limited Edition: Zomer Geschenkset
unit

Was price € 115,00

€ 115,00

Dit is nu de prijs € 86,25

€ 86,25
1 stuk

Ontdek onze nieuwe exclusieve zomerbox ter waarde van € 169, boordevol bestsellers en nieuwigheden!

Extra-Firming Night Cream - Alle huidtypes 40+ 2 Maten Was price € 90,50 Dit is nu de prijs € 67,87 Gaf een score van 4.7909 van de 5 sterren

-25%

Navulbaar
Extra-Firming Night Cream - Alle huidtypes 40+
Extra-Firming Night Cream - Alle huidtypes 40+
2 Maten

Vanaf

Was price € 90,50

€ 90,50

Dit is nu de prijs € 67,87

€ 67,87
(€ 1.357,40/1L)

INNOVATIEVE* [COLLAGEEN]³-TECHNOLOGIE. Revitaliserende crème, voor gladgestreken rimpels en een stevige huid. *van Clarins.

Beauty Flash Balm 50 ml Was price € 51,00 Dit is nu de prijs € 38,25 Gaf een score van 3.9744 van de 5 sterren

-25%

Beauty Flash Balm
Beauty Flash Balm
50 ml

Was price € 51,00

€ 51,00

Dit is nu de prijs € 38,25

€ 38,25
(€ 765,00/1L)

Een schoonheidsproduct dat tekenen van vermoeidheid onmiddellijk verzacht en de teint weer laat stralen.

Extra-Firming Night Cream - Droge huid 40+ 2 Maten Was price € 90,50 Dit is nu de prijs € 67,87 Gaf een score van 4.8649 van de 5 sterren

-25%

Navulbaar
Extra-Firming Night Cream - Droge huid 40+
Extra-Firming Night Cream - Droge huid 40+
2 Maten

Vanaf

Was price € 90,50

€ 90,50

Dit is nu de prijs € 67,87

€ 67,87
(€ 1.357,40/1L)

INNOVATIEVE* [COLLAGEEN]³-TECHNOLOGIE. Crème met revitaliserend effect, voor gladgestreken rimpels en een stevige huid - Voedt de droge huid en doet haar comfortabel aanvoelen. *van Clarins.

AI Skin Observer

NIEUW

AI Skin Observer

70 jaar expertise op het gebied van huidverzorging, versterkt door de kracht van AI

ONTDEKKEN
Niacinamidemolecuul tegen een witte achtergrond; niacinamide bestrijdt de eerste tekenen van veroudering

Niacinamide

Bestrijdt zichtbare tekenen van huidveroudering met verhelderende en hydraterende eigenschappen.

ONTDEK MEER
Hydra-Essentiel [HA²] Night cream - All skin types 50 ml Was price € 59,50 Dit is nu de prijs € 44,62 Gaf een score van 4.9255 van de 5 sterren

-25%

Hydra-Essentiel [HA²] Night cream - All skin types Hydra-Essentiel [HA²] Night cream - All skin types
Hydra-Essentiel [HA²] Night cream - All skin types
50 ml

Was price € 59,50

€ 59,50

Dit is nu de prijs € 44,62

€ 44,62
(€ 892,40/1L)

Hydraterende en volumegevende gezichtscrème voor ‘s nachts.

Extra-Firming Neck & Décolleté - Verstevigt en verfijnt halsrimpels 75 ml Was price € 90,00 Dit is nu de prijs € 67,50 Gaf een score van 5 van de 5 sterren

-25%

Extra-Firming Neck & Décolleté - Verstevigt en verfijnt halsrimpels Extra-Firming Neck & Décolleté - Verstevigt en verfijnt halsrimpels
Extra-Firming Neck & Décolleté - Verstevigt en verfijnt halsrimpels
75 ml

Was price € 90,00

€ 90,00

Dit is nu de prijs € 67,50

€ 67,50
(€ 900,00/1L)

Een verzorging met een liftend en verstevigend effect, speciaal afgestemd op het gevoelige en extra belaste gebied van de hals en het decolleté.

Multi-Active Night Cream - Alle huidtypes 30+ 50 ml Was price € 85,50 Dit is nu de prijs € 64,12 Gaf een score van 4.807 van de 5 sterren

-25%

Multi-Active Night Cream - Alle huidtypes 30+ Multi-Active Night Cream - Alle huidtypes 30+
Multi-Active Night Cream - Alle huidtypes 30+
50 ml

Was price € 85,50

€ 85,50

Dit is nu de prijs € 64,12

€ 64,12
(€ 1.282,40/1L)

Herstellende nachtcrème voor een gladdere huid, verrijkt met [NIACINAMIDE + ZEEDISTEL EXTRACT]. Aangenaam aanvoelende textuur.

Hydra-Essentiel [HA²] Moisturizes and quenches, matte gel - Normal to combination skin 75 ml Was price € 57,50 Dit is nu de prijs € 43,12 Gaf een score van 4.5333 van de 5 sterren

-25%

Hydra-Essentiel [HA²] Moisturizes and quenches, matte gel - Normal to combination skin
Hydra-Essentiel [HA²] Moisturizes and quenches, matte gel - Normal to combination skin
75 ml

Was price € 57,50

€ 57,50

Dit is nu de prijs € 43,12

€ 43,12
(€ 574,93/1L)

Hydraterende en matterende gezichtsgel voor overdag.

My Clarins RE-CHARGE hydra-replumping night mask 50 ml Was price € 33,00 Dit is nu de prijs € 24,75 Gaf een score van 4.8372 van de 5 sterren

-25%

My Clarins RE-CHARGE hydra-replumping night mask My Clarins RE-CHARGE hydra-replumping night mask
My Clarins RE-CHARGE hydra-replumping night mask
50 ml

Was price € 33,00

€ 33,00

Dit is nu de prijs € 24,75

€ 24,75
(€ 495,00/1L)

Dit frisse, smeltende nachtmasker voor de jonge huid heeft een hydraterende werking die de huid voller maakt en haar energieniveau een boost geeft, net als na een weldadige nachtrust. Energieboostend.

Hydra-Essentiel [HA²] Light cream - All skin types 50 ml Was price € 57,50 Dit is nu de prijs € 43,12 Gaf een score van 3.6667 van de 5 sterren

-25%

Hydra-Essentiel [HA²] Light cream - All skin types
Hydra-Essentiel [HA²] Light cream - All skin types
50 ml

Was price € 57,50

€ 57,50

Dit is nu de prijs € 43,12

€ 43,12
(€ 862,40/1L)

De lichtere versie van de hydraterende en volumegevende gezichtscrème voor overdag.

Super Restorative Night Cream - Zeer droge huid 50+ 50 ml Was price € 136,00 Dit is nu de prijs € 102,00 Gaf een score van 4.8837 van de 5 sterren

-25%

Super Restorative Night Cream - Zeer droge huid 50+ Super Restorative Night Cream - Zeer droge huid 50+
Super Restorative Night Cream - Zeer droge huid 50+
50 ml

Was price € 136,00

€ 136,00

Dit is nu de prijs € 102,00

€ 102,00
(€ 2.040,00/1L)

De anti-ageing, anti-rimpel liftende nachtcrème voor 50-plussers met een droge huid.

24-daagse adventskalender - Verzorging en Make-up unit Was price € 154,00 Dit is nu de prijs € 138,60 Gaf een score van 4.4737 van de 5 sterren

-10%

24-daagse adventskalender - Verzorging en Make-up 24-daagse adventskalender - Verzorging en Make-up
24-daagse adventskalender - Verzorging en Make-up
unit

Was price € 154,00

€ 154,00

Dit is nu de prijs € 138,60

€ 138,60
1 stuk

Alle expertise van Clarins samengebracht in 24 iconische gezichts- en lichaamsverzorgings- en make-upproducten om je tijdens de feestdagen volop te laten stralen. WAARDE: 372 euro.

Anti-Ageing Verzorgingsset Double Serum en Super Restorative 50+ unit Was price € 152,00 Dit is nu de prijs € 114,00 Gaf een score van 4.6949 van de 5 sterren

-25%

Anti-Ageing Verzorgingsset Double Serum en Super Restorative 50+ Anti-Ageing Verzorgingsset Double Serum en Super Restorative 50+
Anti-Ageing Verzorgingsset Double Serum en Super Restorative 50+
unit

Was price € 152,00

€ 152,00

Dit is nu de prijs € 114,00

€ 114,00
1 stuk

Je essentiële verzorging om tekenen van huidveroudering aan te pakken, de huid te verstevigen en haar uitstraling te versterken. WAARDE: 232 euro.

Anti-Rimpel Verzorgingsset Super Restorative 50+ – Gezichtsverzorging met Retinol-Like Effect unit Was price € 132,00 Dit is nu de prijs € 99,00 Gaf een score van 4.75 van de 5 sterren

-25%

Anti-Rimpel Verzorgingsset Super Restorative 50+ – Gezichtsverzorging met Retinol-Like Effect Anti-Rimpel Verzorgingsset Super Restorative 50+ – Gezichtsverzorging met Retinol-Like Effect
Anti-Rimpel Verzorgingsset Super Restorative 50+ – Gezichtsverzorging met Retinol-Like Effect
unit

Was price € 132,00

€ 132,00

Dit is nu de prijs € 99,00

€ 99,00
1 stuk

Je essentiële verzorging om je huid te herstructureren, haar uitstraling te versterken en een liftend effect te geven. WAARDE: 215 euro.

Verstevigende Verzorgingsset Extra-Firming 40+ unit Was price € 109,00 Dit is nu de prijs € 81,75 Gaf een score van 4.6 van de 5 sterren

-25%

Verstevigende Verzorgingsset Extra-Firming 40+ Verstevigende Verzorgingsset Extra-Firming 40+
Verstevigende Verzorgingsset Extra-Firming 40+
unit

Was price € 109,00

€ 109,00

Dit is nu de prijs € 81,75

€ 81,75
1 stuk

Je essentiële verzorging voor een zichtbaar stevigere en gladdere huid, met een liftend effect rond de ogen. WAARDE: 187 euro.

Jeugdverzorgingsset Multi-Active 30+ – Gezichtsverzorging met niacinamide unit Was price € 82,50 Dit is nu de prijs € 61,87 Gaf een score van 4.6667 van de 5 sterren

-25%

Jeugdverzorgingsset Multi-Active 30+ – Gezichtsverzorging met niacinamide Jeugdverzorgingsset Multi-Active 30+ – Gezichtsverzorging met niacinamide
Jeugdverzorgingsset Multi-Active 30+ – Gezichtsverzorging met niacinamide
unit

Was price € 82,50

€ 82,50

Dit is nu de prijs € 61,87

€ 61,87
1 stuk

Jouw essentiёle verzorging om de eerste rimpels te vervagen & de glans van je huid te boosten. WAARDE: 118 euro.

Multi-Active Night Cream - Droge huid 30+ 50 ml Was price € 85,50 Dit is nu de prijs € 64,12 Gaf een score van 3.5455 van de 5 sterren

-25%

Multi-Active Night Cream - Droge huid 30+ Multi-Active Night Cream - Droge huid 30+
Multi-Active Night Cream - Droge huid 30+
50 ml

Was price € 85,50

€ 85,50

Dit is nu de prijs € 64,12

€ 64,12
(€ 1.282,40/1L)

Herstellende nachtcrème voor een gladdere huid, verrijkt met [NIACINAMIDE + ZEEDISTEL EXTRACT]. Rijke en aangenaam aanvoelende textuur.

Super Restorative Night Cream - Alle huidtypes 50+ 50 ml Was price € 136,00 Dit is nu de prijs € 102,00 Gaf een score van 4.8023 van de 5 sterren

-25%

Super Restorative Night Cream - Alle huidtypes 50+ Super Restorative Night Cream - Alle huidtypes 50+
Super Restorative Night Cream - Alle huidtypes 50+
50 ml

Was price € 136,00

€ 136,00

Dit is nu de prijs € 102,00

€ 102,00
(€ 2.040,00/1L)

De anti-ageing, anti-rimpel en liftende nachtcrème voor 50-plussers.

12-daagse adventskalender - Verzorging en Make-up unit Was price € 99,00 Dit is nu de prijs € 89,10 Gaf een score van 4.4138 van de 5 sterren

-10%

12-daagse adventskalender - Verzorging en Make-up 12-daagse adventskalender - Verzorging en Make-up
12-daagse adventskalender - Verzorging en Make-up
unit

Was price € 99,00

€ 99,00

Dit is nu de prijs € 89,10

€ 89,10
1 stuk

Alle expertise van Clarins samengebracht in 12 iconische gezichts-, lichaams- en make-upproducten voor een feestelijk verzorgingsritueel. WAARDE: 217 euro.

Hydra-Essentiel Verzorgingsset – Gezichtsverzorging met Hyaluronzuur unit Was price € 59,50 Dit is nu de prijs € 44,62 Gaf een score van 4.7 van de 5 sterren

-25%

Hydra-Essentiel Verzorgingsset – Gezichtsverzorging met Hyaluronzuur Hydra-Essentiel Verzorgingsset – Gezichtsverzorging met Hyaluronzuur
Hydra-Essentiel Verzorgingsset – Gezichtsverzorging met Hyaluronzuur
unit

Was price € 59,50

€ 59,50

Dit is nu de prijs € 44,62

€ 44,62
1 stuk

Het complete verzorgingsritueel om de droge huid intensief te hydrateren, voller te laten ogen en de lippen mooi te accentueren. WAARDE: 85 euro.

Je bekeek 21 van de 40 producten

Meer laden

Vragen?

Onze experts geven antwoord

Ook tijdens de nacht doet de huid nieuwe energie op! Clarins heeft een ruim aanbod aan verzorgingsproducten ontwikkeld die je ‘s avonds voor het slapengaan kan aanbrengen. Hun anti-ageing en anti-rimpelwerking hydrateert, verstevigt en herstelt de huid terwijl je slaapt, voor een stralend gezicht. Droom zacht!

Waarom moet je een nachtverzorging gebruiken?

Overdag wordt de huid blootgesteld aan oxidatieve stress, vervuiling binnens- en buitenshuis en de schadelijke effecten van de zon. ‘s Avonds verdient ze het dan ook om tot rust te komen. Verwijder alle onzuiverheden van de dag voordat je de nachtverzorging aanbrengt. De make-upremovers van Clarins bieden diverse hydraterende cleansing milks, waterproof make-upremovers speciaal voor de ogen of micellair water om de huid in alle zachtheid te reinigen. Scrub het gezicht en de hals één à twee keer per week. De nachtverzorging van Clarins zit vol actieve bestanddelen van natuurlijke oorsprong die doeltreffend op een schone en zuivere huid inwerken. De huid zal gebruik maken van de nachtrust om te herstellen, net zoals de rest van het lichaam en de geest!

Waarom is een dag-en-nacht beautyroutine voor het gezicht belangrijk?

Clarins biedt een complete verzorgingslijn voor elke leeftijd en elk huidtype, die afgestemd is op de specifieke behoeftes van het gezicht, de gevoelige oogcontouren, de lippen of de hals.
Als aanvulling op jouw dagverzorging, zullen nachtcrèmes, gezichtsoliën, extra geconcentreerde serums of het Double Serum de nachtelijke celvernieuwing stimuleren. Van licht en vloeibaar tot rijk en romig, Clarins Research ontwikkelt subtiel geparfumeerde en innovatieve texturen die geschikt zijn voor alle schoonheidsproblemen en de huid in een weldadige zachtheid hullen.
Hun doeltreffende anti-rimpel- en anti-ageing werking is te danken aan de plantenextracten die zorgvuldig werden geselecteerd tijdens een heuse Beauty trip om de wereld.
Of je nu een gemengde, normale, droge of gevoelige huid hebt, deze producten zijn geschikt voor alle huidtypes en zorgen voor een prachtige, herstelde huid. Slaap als een roos!

Hoe hydrateer je de huid op ieder moment van de dag?

De Hydra-Essentiel verzorgingslijn met biologisch kalanchoë-extract brengt de natuurlijke hydratatiekracht van de huid weer op gang en stimuleert dag en nacht de productie van hyaluronzuur. Zo zullen de cellen ook ‘s nachts gehydrateerd en gevoed blijven. Breng voor het slapengaan een dik laagje Hydra-Essentiel Moisture Replenishing Lip Balm aan. Zo zullen beschadigde, schrale lippen ‘s nachts kunnen herstellen. De Lotus Face Treatment Oil is verrijkt met etherische oliën van rozemarijn en geranium en geschikt voor de gemengde of vette huid.
Ze verfijnt de poriën en herstelt de vochtarme huid. Breng haar ‘s avonds aan, voor een zijdezachte en fijne huid. De huid is bij het opstaan weer zacht en soepel! Je zal je ogen niet geloven!

Hoe kan je de werking van een dagcrème verbeteren?

Een dag- én nachtcrème vormen een echt powerduo. Kies je nachtcrème in functie van je dagcrème, voor een optimale werking. Vanaf 30 jaar kan een actieve en intense levensstijl bijdragen tot het verschijnen van de eerste rimpels en fijne lijntjes. Haal het beste uit je korte nachten en ga voor een optimale hydratatie en vitamineboost, met de hydraterende crème Multi-Active Night. Bij het opstaan zijn de rimpels zichtbaar verminderd. Vanaf 40 jaar verlangen we naar een jeugdige, stralende huid. De Extra Firming Night verstevigende crème bevat biologische mitracarpus -extract die de productie van collageen stimuleert en bijdraagt aan een stevigere huid. Vanaf 50 jaar heeft de huid dag en nacht baat bij een verstevigende crème. De Super Restorative Night crème met biologisch Harungana-extract maakt de huid voller. Dankzij het liftende effect ontwaak je in alle schoonheid. Vanaf 60 jaar laat de Pro Aging Nutrition Innovation van Clarins de ondervoede en kwetsbare huid op leeftijd weer stralen. De Nutri-Lumière crème bevat een paar krachtige actieve bestanddelen van natuurlijke oorsprong uit escine van de paardenkastanjeboom. Ze staan bekend om hun intensieve effect op het microvoedende netwerk van de huid, zelfs als je licht slaapt! Breng voor het slapengaan het White Plus Gel Mask Night aan, voor een heldere, stralende teint zonder pigmentvlekjes. Sst... Je kan op beide oren slapen, Clarins waakt over jouw huid!

Filters

Sorteren op

Hulp nodig? Hulp nodig?

Je kan dit product niet toevoegen aan je winkelwagentje.