• Doorgaan naar inhoud
  • Ga naar de voettekst
Beauty Days | 25% korting op de hele website en 20% korting op het Precious assortiment! Shop nu
NIEUW DOUBLE SERUM EYE | De meest complete oogverzorging* heeft een hele nieuwe formule.
Nieuwe haarcollectie | Ontdek de ideale routine voor gezond en prachtig haar.
Zoekgeschiedenis
Clarins
Talen nl
Nederlands
français
Hamburgermenu
  • Nieuw
  • Verzorging
  • Lichaam en Haar
  • Make-Up
  • Geschenken
  • Aanbiedingen
  • Onze kernwaarden
  • Diensten
  • Spa-Expert
  1. Home
  2. Verzorging
  3. Behoeften

Behoeften

(32)
Total Eye Lift – Liftende en verstevigende oogverzorging 2 Maten Was price € 76,00 Dit is nu de prijs € 57,00 Gaf een score van 4.6584 van de 5 sterren

-25%

Navulbaar
Total Eye Lift – Liftende en verstevigende oogverzorging
Total Eye Lift – Liftende en verstevigende oogverzorging
2 Maten

Vanaf

Was price € 76,00

€ 76,00

Dit is nu de prijs € 57,00

€ 57,00
(€ 3.800,00/1L)

De complete verzorging met Clarins "LIFT"-expertise, speciaal ontworpen om de huid rondom de ogen te verfraaien. Navulbaar.

Hydrating Toning Lotion 3 Maten Was price € 31,00 Dit is nu de prijs € 23,25 Gaf een score van 4.8537 van de 5 sterren

-25%

Navulbaar
Hydrating Toning Lotion
Hydrating Toning Lotion
3 Maten

Vanaf

Was price € 31,00

€ 31,00

Dit is nu de prijs € 23,25

€ 23,25
(€ 116,25/1L)

Een verkwikkende lotion die de huid hydrateert, verzacht en de normale tot droge huid in balans houdt .

Extra-Firming Energy - Collageen- & glowcrème 2 Maten Was price € 85,50 Dit is nu de prijs € 64,12 Gaf een score van 4.7264 van de 5 sterren

-25%

Navulbaar
Extra-Firming Energy - Collageen- & glowcrème
Extra-Firming Energy - Collageen- & glowcrème
2 Maten

Vanaf

Was price € 85,50

€ 85,50

Dit is nu de prijs € 64,12

€ 64,12
(€ 1.282,40/1L)

De 2-in-1 verzorging verstevigt de huid en zet haar uitstraling extra kracht bij, voor een stevigere, gladdere, stralende en verkwikte huid.

Extra-Firming Day Cream SPF15 - Alle huidtypes 40+ 2 Maten Was price € 85,50 Dit is nu de prijs € 64,12 Gaf een score van 4.6111 van de 5 sterren

-25%

Navulbaar
Extra-Firming Day Cream SPF15 - Alle huidtypes 40+
Extra-Firming Day Cream SPF15 - Alle huidtypes 40+
2 Maten

Vanaf

Was price € 85,50

€ 85,50

Dit is nu de prijs € 64,12

€ 64,12
(€ 1.282,40/1L)

INNOVATIEVE* [COLLAGEEN]³-TECHNOLOGIE. Crème met liftend effect, voor gladgestreken rimpels en een stevige huid. - SPF15. *van Clarins.

Extra-Firming Night Cream - Alle huidtypes 40+ 2 Maten Was price € 90,50 Dit is nu de prijs € 67,87 Gaf een score van 4.7909 van de 5 sterren

-25%

Navulbaar
Extra-Firming Night Cream - Alle huidtypes 40+
Extra-Firming Night Cream - Alle huidtypes 40+
2 Maten

Vanaf

Was price € 90,50

€ 90,50

Dit is nu de prijs € 67,87

€ 67,87
(€ 1.357,40/1L)

INNOVATIEVE* [COLLAGEEN]³-TECHNOLOGIE. Revitaliserende crème, voor gladgestreken rimpels en een stevige huid. *van Clarins.

Velvet Cleansing Milk 3 Maten Was price € 31,00 Dit is nu de prijs € 23,25 Gaf een score van 4.825 van de 5 sterren

-25%

Navulbaar
Velvet Cleansing Milk
Velvet Cleansing Milk
3 Maten

Vanaf

Was price € 31,00

€ 31,00

Dit is nu de prijs € 23,25

€ 23,25
(€ 116,25/1L)

Een romige milk die make-up verwijdert, de huid kalmeert en haar in balans houdt.

25% korting op alles & 20% op Precious!

BEAUTY DAYS

25% korting op alles & 20% op Precious!

-25%* op alle bestellingen en -20%** op het Precious assortiment!
Bij aankopen vanaf € 95*** ontvang je een set met 4 bestsellers.

PROFITEER NU
Extra-Firming Night Cream - Droge huid 40+ 2 Maten Was price € 90,50 Dit is nu de prijs € 67,87 Gaf een score van 4.8649 van de 5 sterren

-25%

Navulbaar
Extra-Firming Night Cream - Droge huid 40+
Extra-Firming Night Cream - Droge huid 40+
2 Maten

Vanaf

Was price € 90,50

€ 90,50

Dit is nu de prijs € 67,87

€ 67,87
(€ 1.357,40/1L)

INNOVATIEVE* [COLLAGEEN]³-TECHNOLOGIE. Crème met revitaliserend effect, voor gladgestreken rimpels en een stevige huid - Voedt de droge huid en doet haar comfortabel aanvoelen. *van Clarins.

Beauty Adventskalender 24 Vakjes Navulling unit Was price € 135,00 Dit is nu de prijs € 121,50 Gaf een score van 4.4805 van de 5 sterren

-10%

Beauty Adventskalender 24 Vakjes Navulling
Beauty Adventskalender 24 Vakjes Navulling
unit

Was price € 135,00

€ 135,00

Dit is nu de prijs € 121,50

€ 121,50
1 stuk

Ontdek ons milieuvriendelijke concept: de navulling voor je adventskalender! 24 beautyverrassingen, samen verpakt in één doos, zonder de verpakking van de adventskalender. WAARDE: 370 euro.

Extra-Firming Day Cream - Droge huid 40+ 2 Maten Was price € 85,50 Dit is nu de prijs € 64,12 Gaf een score van 4.6389 van de 5 sterren

-25%

Navulbaar
Extra-Firming Day Cream - Droge huid 40+
Extra-Firming Day Cream - Droge huid 40+
2 Maten

Vanaf

Was price € 85,50

€ 85,50

Dit is nu de prijs € 64,12

€ 64,12
(€ 1.282,40/1L)

INNOVATIEVE* [COLLAGEEN]³-TECHNOLOGIE. Crème met liftend effect, voor gladgestreken rimpels en een stevige huid - Voedt de droge huid en doet haar comfortabel aanvoelen. *van Clarins.

Multi-Active Night Cream - Alle huidtypes 30+ 50 ml Was price € 85,50 Dit is nu de prijs € 64,12 Gaf een score van 4.807 van de 5 sterren

-25%

Multi-Active Night Cream - Alle huidtypes 30+ Multi-Active Night Cream - Alle huidtypes 30+
Multi-Active Night Cream - Alle huidtypes 30+
50 ml

Was price € 85,50

€ 85,50

Dit is nu de prijs € 64,12

€ 64,12
(€ 1.282,40/1L)

Herstellende nachtcrème voor een gladdere huid, verrijkt met [NIACINAMIDE + ZEEDISTEL EXTRACT]. Aangenaam aanvoelende textuur.

Tonic Bath & Shower Concentrate 2 Maten Was price € 24,00 Dit is nu de prijs € 18,00 Gaf een score van 4.4255 van de 5 sterren

-25%

Navulbaar
Tonic Bath & Shower Concentrate
Tonic Bath & Shower Concentrate
2 Maten

Vanaf

Was price € 24,00

€ 24,00

Dit is nu de prijs € 18,00

€ 18,00
(€ 90,00/1L)

Een douchegel met etherische oliën die de huid reinigt en verkwikt.

Purifying Toning Lotion 3 Maten Was price € 31,00 Dit is nu de prijs € 23,25 Gaf een score van 4.5862 van de 5 sterren

-25%

Navulbaar
Purifying Toning Lotion
Purifying Toning Lotion
3 Maten

Vanaf

Was price € 31,00

€ 31,00

Dit is nu de prijs € 23,25

€ 23,25
(€ 116,25/1L)

Een verkwikkende lotion die de huid zuivert, poriën verfijnd en de gemengde tot vette huid in balans houdt .

Extra-Firming Day Cream - Alle huidtypes 40+ 2 Maten Was price € 85,50 Dit is nu de prijs € 64,12 Gaf een score van 4.8 van de 5 sterren

-25%

Extra-Firming Day Cream - Alle huidtypes 40+
Extra-Firming Day Cream - Alle huidtypes 40+
2 Maten

Vanaf

Was price € 85,50

€ 85,50

Dit is nu de prijs € 64,12

€ 64,12
(€ 1.282,40/1L)

INNOVATIEVE* [COLLAGEEN]³-TECHNOLOGIE. Crème met liftend effect, voor gladgestreken rimpels en een stevige huid. *van Clarins.

Soothing Toning Lotion 3 Maten Was price € 31,00 Dit is nu de prijs € 23,25 Gaf een score van 4.85 van de 5 sterren

-25%

Navulbaar
Soothing Toning Lotion
Soothing Toning Lotion
3 Maten

Vanaf

Was price € 31,00

€ 31,00

Dit is nu de prijs € 23,25

€ 23,25
(€ 116,25/1L)

Een lotion die de huid kalmeert en de zeer droge of gevoelige huid in balans houdt .

Total Cleansing Oil 2 Maten Was price € 35,50 Dit is nu de prijs € 26,62 Gaf een score van 4.8636 van de 5 sterren

-25%

Navulbaar
Total Cleansing Oil
Total Cleansing Oil
2 Maten

Vanaf

Was price € 35,50

€ 35,50

Dit is nu de prijs € 26,62

€ 26,62
(€ 177,47/1L)

Een reinigingsolie die zelfs waterproof make-up verwijdert en de huid in balans houdt.

Body Fit Active Skin Smoothing Expert 2 Maten Was price € 66,00 Dit is nu de prijs € 49,50 Gaf een score van 4.6017 van de 5 sterren

-25%

Body Fit Active Skin Smoothing Expert Body Fit Active Skin Smoothing Expert
Body Fit Active Skin Smoothing Expert
2 Maten

Vanaf

Was price € 66,00

€ 66,00

Dit is nu de prijs € 49,50

€ 49,50
(€ 247,50/1L)

De eerste modellerende verzorging van Clarins met een cryo-actieve textuur. Gladmakend, liftend en verstevigend.

Super Restorative Balm For abdomen and waist 200 ml Was price € 91,00 Dit is nu de prijs € 68,25 Gaf een score van 4.381 van de 5 sterren

-25%

Super Restorative Balm For abdomen and waist Super Restorative Balm For abdomen and waist
Super Restorative Balm For abdomen and waist
200 ml

Was price € 91,00

€ 91,00

Dit is nu de prijs € 68,25

€ 68,25
(€ 341,25/1L)

De balsem die vormend werkt en de zones die geneigd zijn te verslappen herdefinieert, vooral bij vrouwen van 50 jaar en ouder.

Tonic Treatment Oil 100 ml Was price € 70,00 Dit is nu de prijs € 52,50 Gaf een score van 4.7196 van de 5 sterren

-25%

Tonic Treatment Oil Tonic Treatment Oil
Tonic Treatment Oil
100 ml

Was price € 70,00

€ 70,00

Dit is nu de prijs € 52,50

€ 52,50
(€ 525,00/1L)

Stevigheid, egaliserend en elasticiteit.100% pure plantenextracten

Multi-Active Day Cream - Droge huid 30+ 50 ml Was price € 80,50 Dit is nu de prijs € 60,37 Gaf een score van 4.5294 van de 5 sterren

-25%

Multi-Active Day Cream - Droge huid 30+ Multi-Active Day Cream - Droge huid 30+
Multi-Active Day Cream - Droge huid 30+
50 ml

Was price € 80,50

€ 80,50

Dit is nu de prijs € 60,37

€ 60,37
(€ 1.207,40/1L)

Crème voor een gladdere, stralende huid. Rijke en comfortabel aanvoelende textuur. Verrijkt met [NIACINAMIDE + ZEEDISTEL EXTRACT]

My Clarins RE-BOOST TINTED hydra-energizing tinted cream 50 ml Was price € 31,00 Dit is nu de prijs € 23,25 Gaf een score van 4.66 van de 5 sterren

-25%

My Clarins RE-BOOST TINTED hydra-energizing tinted cream My Clarins RE-BOOST TINTED hydra-energizing tinted cream
My Clarins RE-BOOST TINTED hydra-energizing tinted cream
50 ml

Was price € 31,00

€ 31,00

Dit is nu de prijs € 23,25

€ 23,25
(€ 465,00/1L)

Een getinte crème voor alle huidtypes die hydrateert, verkwikt en de teint egaliseert; de huid krijgt meteen een gezonde uitstraling.

Contour Body Treatment Oil 100 ml Was price € 70,00 Dit is nu de prijs € 52,50 Gaf een score van 4.6076 van de 5 sterren

-25%

Contour Body Treatment Oil Contour Body Treatment Oil
Contour Body Treatment Oil
100 ml

Was price € 70,00

€ 70,00

Dit is nu de prijs € 52,50

€ 52,50
(€ 525,00/1L)

Verfijnend en afvoerend 100% pure plantenextracten

Je bekeek 21 van de 32 producten

Meer laden

Filters

Sorteren op

Hulp nodig? Hulp nodig?

Je kan dit product niet toevoegen aan je winkelwagentje.